Znajdź lokal dla siebie

cena

metraż

pokoje

Poznaj nasze inwestycje

Karty
Mapa
 • Lokalizacje naszych osiedli

  Lokalizacje naszych osiedli

  K

  Dlaczego warto z nami?

  Starannie wybieramy lokalizacje dla naszych osiedli. Szukamy miejsc, oddalonych od miejskiego tłoku i zgiełku, a jednocześnie doskonale skomunikowanych, o rozbudowanej lokalnej infrastrukturze. Wybieramy lokalizacje położone blisko terenów zielonych i miejsc rekreacyjnych, by przyszli mieszkańcy mogli w pełni korzystać z dobrodziejstw natury.

 • Polityka otwartych cen

  Polityka otwartych cen

  K

  Prowadzimy otwartą politykę cenową. Nie zawyżamy cen domów, by potem je negocjować. Nie stosujemy promocji, nie wręczamy gratisów sprzedażowych. Nasi Klienci płacą za dom, którego cenę stanowią rzeczywiste koszty projektowe, budowlane i wykończeniowe.

 • Kredyt

  Kredyt

  K

  Dlaczego warto z nami?

  Współpracują z nami sprawdzeni i doświadczeni eksperci, którzy w profesjonalny sposób przeprowadzą Państwa przez proces kredytowania - od zbadania zdolności po wypłatę kredytu. Przez lata pomogli tysiącom klientów NovisaDevelopment w uzyskaniu kredytu na atrakcyjnych warunkach. Współpraca z nimi gwarantuje wybór najlepszej oferty, szybki obieg dokumentów i bezpieczeństwo transakcji. Sprawdź jak uzyskać kredyt w kilku prostych krokach.

Novisa Development

DEWELOPER GODNY ZAUFANIA

 • oddanych domów i mieszkań

  3160

  oddanych domów i mieszkań

 • lata na rynku

  23

  lata na rynku

 • zrealizowane inwestycje

  43

  zrealizowane inwestycje

 • zadowolonych klientów i ich rodzin

  9500

  zadowolonych klientów i ich rodzin

Kilka słów o naszych inwestycjach

W ciągu naszej ponad 20-letniej obecności na rynku zrealizowaliśmy kilkadziesiąt inwestycji, w których mieszka kilka tysięcy zadowolonych rodzin. To otoczone zielenią, niewielkie enklawy domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej, bliźniaczej, ale również wolnostojące. Poza popularnymi „szeregami” i „bliźniakami” budujemy też kameralne budynki wielorodzinne, które wpisują się w lokalną zabudowę. Nasze osiedla na przedmieściach docenią zwłaszcza ci, których znużyło życie w wielkomiejskim tłoku.

Budujemy z myślą o rodzinach, dlatego wnętrza cechuje wysoka funkcjonalność i optymalne zagospodarowanie każdego metra. Dominują w nich otwarte przestrzenie o ponadstandardowej wysokości i dużych oknach, zapewniających dobry dostęp światła słonecznego. Świetnie sprawdzi się w nich zarówno styl minimalistyczny, skandynawski, jak i rustykalny. Elewacje utrzymane są przeważnie w klasycznych kolorach, a naturalne materiały wykorzystywane jako elementy ozdobne i wykończeniowe, dobrze harmonizują z otoczeniem.

Dbamy, by nasze domy i mieszkanie znajdowały się w dobrze skomunikowanej okolicy z dostępem do rozbudowanej infrastruktury usługowej i edukacyjnej: żłobków, przedszkoli i szkół, a jednocześnie blisko natury i terenów rekreacyjnych, zachęcających do wypoczynku i aktywności na świeżym powietrzu. Z kolei komfortowe balkony i przestronne tarasy zapewnią nie tylko piękny widok, ale też miejsce do relaksu bez konieczności opuszczania domu.

Domy od Novisa Development to domy z potencjałem. Przeznaczone do indywidualnej aranżacji ogrody i poddasza nieużytkowe zostawiają przyszłym właścicielom wiele miejsca dla wyobraźni, a uzyskane efekty często przerastają najśmielsze oczekiwania.

Niezależnie czy na swój nowy dom wybierzecie warszawski Wawer lub Białołękę, czy raczej nieodległe Falenty, Piastów lub Dawidy możecie być pewni, że wykonamy go z najwyższą starannością, ze sprawdzonych, trwałych materiałów oraz z dbałością o detale, tak by starczyły Wam na długie lata.

Kontakt Sprzedaż

Skontaktuj się z nami

Białołęka

Biuro sprzedaży

Brzeziny 6
03-256 Warszawa

 • CMS

  (22) 545 70 20

 • CMS

  10:00 - 18:00 (pn - pt)

  10:00 - 15:00 (sob)

 • CMS
CMS Wytycz trasę

Nowa Wola

Biuro sprzedaży

Ignacego Krasickiego 126
05-500 Nowa Wola

 • CMS

  (22) 545 70 20

 • CMS

  10:00 - 18:00 (pn - pt)

  10:00 - 15:00 (sob)

 • CMS
CMS Wytycz trasę

Obsługa posprzedażowa -  Biuro obsługi klienta