CMS

Novisa Development

Developer godny zaufania

Budujemy od ponad 20 lat. Robimy to z pasją, korzystając z wiedzy, doświadczenia i wizji naszych architektów. Nasze osiedla to kameralne enklawy domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej, bliźniaczej, ale również domy wolnostojące. Budujemy też kameralne budynki wielorodzinne, które wpisują się w niską, lokalną zabudowę. Tworzymy osiedla o spójnym stylu architektonicznym, wciąż poszukując nowych inspiracji i kształtując trendy w budownictwie.

Domy projektujemy z myślą o sobie i naszych rodzinach. To inwestycje nowoczesne i funkcjonalne, a przede wszystkim przyjazne mieszkańcom. Nasze lokale cenią wszyscy, którzy nie chcą żyć w wielkomiejskim tłoku. Dlatego starannie wybieramy lokalizacje, dbając, by były atrakcyjne dla osób, które wybiorą je na swój dom. Zwracamy uwagę nie tylko na lokalną infrastrukturę i skomunikowanie naszych inwestycji z aglomeracją miejską, ale również na bliskie sąsiedztwo terenów i miejsc rekreacyjnych.

Nasze lokale to domy z potencjałem, na długie lata życia.

CMS
 • Otrzymaliśmy pierwsze pozwolenie na budowę w Łodzi

  Otrzymaliśmy pierwsze pozwolenie na budowę w Łodzi

  W tym roku otrzymaliśmy nie jedno, ale dwa pozwolenia na budowę w Łodzi!

  To dopiero początek naszej przygody z tym niesamowitym miastem.

 • Marsz ku marzeniom!

  Marsz ku marzeniom!

  Postanawiamy spełnić nasze marzenie o własnym domu. W tym celu zakładamy firmę deweloperską Nasze Miasteczko Development, późniejszą Novisę Development, i przekonujemy się, że wiele osób, ma podobne marzenie. Mamy już wiedzę i doświadczenie i decydujemy się pomóc im to marzenie spełnić.

 • 2 projekty jednocześnie

  2 projekty jednocześnie

  Nieustannie się rozwijamy i nabywamy nowe kompetencje. Rozbudowujemy strukturę firmy, zatrudniamy nowych pracowników i zwiększamy ilość realizowanych przez nas projektów. Pierwszy raz realizujemy więcej niż jeden projekt w tym samym czasie. Od tego momentu ta liczba stale rośnie.

 • Segment premium

  Segment premium

  Realizujemy pierwszy projekt w segmencie premium –  to Potoki Residence na warszawskim Mokotowie. Kolejne lata przyniosą następne luksusowe projekty: Ville pod Skocznią oraz Wille Wilanów. Sprawia nam ogromną satysfakcję i napawa dumą fakt, że inwestycje spotkały się z tak dobrym przyjęciem przez klientów.

 • Ciężka praca i rozwój

  Ciężka praca i rozwój

  Kolejny milowy krok w historii firmy – powstaje nasz własny dział projektowy, specjalizujący się wyłącznie w projektowaniu domów. Zyskujemy większą kontrolę nad procesem i dzięki temu możemy jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby naszych klientów.

 • Coraz większe możliwości

  Coraz większe możliwości

  Rozpoczynamy własne wykonawstwo i stajemy się jeszcze bardziej niezależni. Od tego momentu większość naszych projektów realizowana jest przy wykorzystaniu naszych własnych zasobów kadrowych, daje nam to możliwość stałej pracy nad jakością i solidnością wykonawstwa.

 • Wielkie plany :)

  Wielkie plany :)

  Nowy rok – nowe wyzwania!

Nasza historia

H

„Marzenie o funkcjonalnym domu dla rodziny, blisko natury i z dala od zgiełku miasta stało się fundamentem, na którym wraz z przyjaciółmi zbudowaliśmy naszą firmę. Od 20 lat w Novisa Development niezmiennie stawiamy sobie za cel tworzenie miejsc idealnie dopasowanych do potrzeb rodzin i osób ceniących spokój i niezależność”.


Jakub Mrówka, prezes Novisa Development

Zamieszkaj w atrakcyjnej lokalizacji

Osiedla Novisa Development znajdują się m.in. w Pruszkowie, Piastowie, Piasecznie, Raszynie, Falentach, Ożarowie Mazowieckim, Józefosławiu, Nowej Woli, Zgorzale, Lesznowoli, Markach i Sułejówku. Inwestycje lokujemy również w prestiżowych dzielnicach stolicy, jak Wilanów czy Mokotów, oraz w dzielnicach na obrzeżach miasta jak Bielany, Białołęka oraz Wawer.

Nasze nowe domy i mieszkania zawsze budujemy blisko terenów zielonych i wyposażamy w ogrody, przestronne tarasy lub komfortowe balkony. Niezależnie czy na swój nowy dom wybierzecie Dawidy Bankowe, Piastów, Zamienie, Ożarów Mazowiecki bądź Zgorzałe możecie być pewni, że wykonamy go z najwyższą starannością, ze sprawdzonych, trwałych materiałów oraz z dbałością o detale, tak by po latach każdy z naszych klientów był pewien że dom z Novisą to był dobry wybór.

Trzy powody, dla których

powinieneś wybrać nas

 • CMS

  Jak budujemy i dlaczego jesteśmy najlepsi?

  CMS

  Budujemy, czerpiąc z bogatego doświadczenia, w którym zawiera się własne know-how oraz rodzinna pasja do budowania. Dbamy o nasze inwestycje od etapu projektu, po wręczenie kluczy zadowolonym Klientom. Dobieramy starannie lokalizacje, materiały budowlane i wykończeniowe. Stosujemy autorskie rozwiązania architektoniczne. Budujemy sprawnie, unikając usterek i zgodnie z najnowszymi trendami. Każda inwestycja jest dla nas ważna i szczególna, bo wiemy, że tworzymy miejsca, w których rodziny będą budować historię życia swoją i kolejnych pokoleń. Nasze domy, to domy z których jesteśmy dumni, a nasi klienci zadowoleni.

  CMS
 • CMS

  Jakość Twojego życia ma znaczenie

  CMS

  Dlatego, zanim wybudujemy kolejne osiedle, starannie szukamy atrakcyjnej lokalizacji. Wiemy, że będziesz tu spędzać czas ze swoją rodziną i przyjaciółmi. Wypoczywać. Realizować pasje, spełniać marzenia. Dlatego przestrzeń wokół osiedla jest tak ważna. Dbamy, by nasze domy stały w miejscach z potencjałem, w rozwijających się dzielnicach o dobrej lokalnej infrastrukturze i komunikacji. To miejsca oddalone od miejskiego tłoku, a położone blisko przyrody, ciche i bezpieczne. Wiemy, że tu odpoczniesz, a Twoje dzieci będą spokojnie, głęboko spać. W ciągu dnia będziecie cieszyć się wygodną i przyjazną przestrzenią, własnym ogrodem. Będziecie żyć swoim własnym rytmem w kameralnej, domowej enklawie.

  CMS
 • CMS

  Polityka otwartych cen

  CMS

  Budujemy od 23 lat, prowadząc otwartą politykę cenową. To nas wyróżnia na rynku. Nie zawyżamy cen domów, by potem je negocjować. Nasze ceny są adekwatne do rzeczywistych kosztów projektowych, budowlanych i wykończeniowych. Każdy nasz Klient płaci za dany lokal tyle samo. Nie stosujemy promocji, nie wręczamy gratisów sprzedażowych. W naszych inwestycjach stosujemy autorskie rozwiązania architektoniczne i bierzemy za nie 100% odpowiedzialności jako deweloper i wykonawca.


  Nasi Klienci płacą za dom. Po latach mówią, że to był "dobry wybór".

  CMS

Partnerzy

Kontakt Sprzedaż

Skontaktuj się z nami

Białołęka

Biuro sprzedaży

Brzeziny 6
03-256 Warszawa

 • CMS

  (22) 545 70 20

 • CMS

  10:00 - 18:00 (pn - pt)

  10:00 - 15:00 (sob)

 • CMS
CMS Wytycz trasę

Nowa Wola

Biuro sprzedaży

Ignacego Krasickiego 126
05-500 Nowa Wola

 • CMS

  (22) 545 70 20

 • CMS

  10:00 - 18:00 (pn - pt)

  10:00 - 15:00 (sob)

 • CMS
CMS Wytycz trasę

Obsługa posprzedażowa -  Biuro obsługi klienta