5 powodów, by zamieszkać w domu

5 powodów, by zamieszkać w domu

Cena domu naturalnie ma największy wpływ na decyzję o zakupie. Są jednak inne dobre powody, dla których warto zamieszkać w domu. My wybraliśmy 5, ale niewykluczone, że wy znajdziecie ich znacznie więcej. 

1. Większa przestrzeń

W przeciwieństwie do kawalerki w Warszawie, której metraż sięga w najlepszym razie 30 metrów kwadratowych, dom to gwarancja większej przestrzeni. Na większym metrażu łatwiej przyjdzie wam zorganizować autonomiczne miejsce dla każdego domownika. Na co przeznaczycie dodatkowe metry? Może urządzicie kolorowy pokój dziecięcy z kącikiem zabaw i małą biblioteczką z ulubionymi książeczkami malucha. Dodatkowe miejsce możecie też przeznaczyć na gabinet lub pracownie — komfort pracy lub nauki gwarantowany. Wiele osób marzy o sypialni, która służy wyłącznie do wypoczynku. Jeśli jesteście w tej grupie, decydując się na zakup „bliźniaka”, zyskacie miejsce, by ją urządzić. Wasza prywatna przestrzeń nareszcie przestanie być garderobą, schowkiem, biurem, salą szkolną i pokojem zabaw w jednym. Dodatkowa łazienka, schowek, garderoba, spiżarnia i poddasze z możliwością aranżacji – możecie przebierać w projektach, by wybrać idealny dla siebie układ pomieszczeń.

2. Prywatny ogród do aranżacji

Każdy z naszych domów w zabudowie szeregowej posiada prywatny ogród, który można dowolnie aranżować. Ogrody mają zróżnicowane pod względem metraży powierzchnie od małych ogródków dla zabieganych aż po liczące ponad dwieście metrów ogrody dla zapalonych miłośników ogrodnictwa. Soczyście zielony, równo przystrzyżony trawnik i równo obsadzone rabatki, grządki pełne zdrowych, smacznych warzyw na wyciągnięcie ręki a może ogród deszczowy? To jak będzie wyglądał ogród waszych marzeń, zależy tylko od waszej wyobraźni. Jeśli nie macie pomysłu na to, jak go zaaranżować, zajrzyjcie na https://www.novisa.pl/o-firmie/aktualnosci/aranzacja-malego-ogrodu-w-5-krokach – podpowiemy jak to zrobić.

3. Blisko natury

Lokalizacje dla naszych inwestycji wybieramy bardzo starannie dlatego wszystkie osiedla w ofercie Novisa Development to kameralne, otoczone zielenią enklawy zlokalizowane blisko terenów leśnych, parków oraz popularnych miejsc spacerowych lub rekreacyjnych. Niezależnie czy wybierzecie z naszej oferty segment w Warszawie, w jednej z zielonych dzielnic takich jak Białołęka, czy zdecydujecie się na dom szeregowy pod Warszawą np. w Zgorzale, Falentach albo Ożarowie Mazowieckim możecie być pewni, że zamieszkacie w bliskim sąsiedztwie natury.


4. Finanse

W Novisa Development stawiamy sobie za cel budowanie domów na każdą kieszeń, ale atrakcyjna cena naszych "szeregów" i „bliźniaków” to nie jedyny finansowy argument, by zdecydować się na zakup domu. Równie ważny dla przyszłych właścicieli, będzie fakt, że opłaty czynszowe w Novisa Development to zaledwie ok. 3zł za m2 powierzchni użytkowej, liczonej bez poddasza, ogródka czy tarasu. Niewielkie opłaty pozwalają na znaczne oszczędności. Zaoszczędzone pieniądze będziecie mogli przeznaczyć na inny cel np. na bilety do kina na rodzinny seans w filmowy.


5. Społeczność

W mieście jesteście anonimowi. Trudniej o zbudowanie dobrych relacji z sąsiadami, gdy spotykacie się w biegu na klatce schodowej. Ledwie dostrzegalne skinienie głową i krótkie „dzień dobry” to wszystko, na co zwykle możemy liczyć, mieszkając w budynku wielorodzinnym w Warszawie. Decydując się na zakup domu szeregowego na jednym z kameralnych osiedli Novisy, zyskujecie nie tylko niezależność, ale również możliwość budowania od podstaw całej społeczności i zacieśnienia sąsiedzkich więzi.

Zdecydowaliście, że dom w Warszawie lub w okolicy to dobry wybór dla was i waszej rodziny. Czas odpowiedzieć sobie na ostatnie dwa pytania: dlaczego warto kupić dom właśnie w Novisa Development i czym oferta Novisy różni się od oferty innych deweloperów.

Oferta Novisy — piękne i solidne domy na każdą kieszeń 

Jesteśmy liderem wśród deweloperów oferujących domy w zabudowie szeregowej w Warszawie i okolicach. Dwadzieścia lat na rynku owocuje doświadczeniem, które pozwala nam oferować piękne i trwałe domy, wykonane z dobrej jakości materiałów w atrakcyjnych cenach. To optymalne połączenie od dwóch dekad wyróżnia nas wśród innych deweloperów.

Opierając się na autorskich projektach, budujemy funkcjonalne lokale, w dogodnych lokalizacjach. Na stałe współpracujemy ze sprawdzonymi partnerami, oferującymi usługi z zakresu finansowego oraz aranżacji wnętrz. Dzięki wsparciu profesjonalistów nie tracicie czasu i zyskujecie pewność, że negocjacje z bakiem przebiegną sprawnie, a wymarzony dom będzie dokładnie odpowiadał waszym potrzebom.

Większość naszych projektów realizowana jest przy wykorzystaniu własnych zasobów kadrowych. Posiadamy własny dział projektowy, uruchomiliśmy również własne wykonawstwo. Pozwala nam to szybko i sprawnie odpowiadać na potrzeby naszych klientów oraz daje możliwość stałej pracy nad jakością i dbałością o każdy detal.

Dzięki stosowanej przez nas polityce otwartych cen wiecie dokładnie, za co płacicie. Ceny domów pod Warszawą i segmentów w Warszawie w ofercie Novisa Development odpowiadają rzeczywistym kosztom projektowym, budowlanym i wykończeniowym i są porównywalne, a nawet niższe od cen jednego pokoju w centrum.

 

Kontakt Sprzedaż

Skontaktuj się z nami

Białołęka

Biuro sprzedaży

Cieślewskich 53
03-017 Warszawa

 • CMS

  (22) 545 70 20

 • CMS

  10:00 - 18:00 (pn - pt)

  10:00 - 15:00 (sob)

 • CMS
CMS Wytycz trasę

Nowa Wola

Biuro sprzedaży

Ignacego Krasickiego 126
05-500 Nowa Wola

 • CMS

  (22) 545 70 20

 • CMS

  10:00 - 18:00 (pn - pt)

  10:00 - 15:00 (sob)

 • CMS
CMS Wytycz trasę

Obsługa posprzedażowa -  Biuro obsługi klienta