Zmiany lokatorskie i wykończenia pod klucz

Z

Twój dom to Twoje marzenia o przestrzeni idealnej dla Ciebie i Twojej rodziny. Na pewno masz pomysł na aranżację pomieszczeń tak, by wnętrza spełniały Wasze indywidualne potrzeby. Zmiany, których potrzebujesz, wprowadzimy zgodnie z Twoimi oczekiwaniami, po zaopiniowaniu przez architekta prowadzącego daną inwestycję. Co więcej, lokal możemy wykończyć i oddać Ci klucze do gotowego domu, w którym od razu zamieszkasz. Możesz polegać na naszych ekspertach i sprawdzonych, doświadczonych partnerach!

CMS

Dlaczego warto zlecić nam wykończenie?

Zmiany lokatorskie

Przed odbiorem z Novisa

Zmiany lokatorskie pozwalają dostosować lokal do bardzo indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Oferujemy tę usługę w naszym biurze, by przyszli mieszkańcy od razu czuli się w naszych lokalach, jak we własnym domu. Aby proces wprowadzania zmian przebiegał szybko i sprawnie, by był jak najmniej kosztowny oraz aby wszystkie oczekiwane przez Klientów zmiany mogły być wprowadzone - opracowaliśmy Procedurę zmian lokatorskich. Określa ona terminy oraz procesy weryfikacji i akceptacji zmian.

Co robimy?

Kiedy należy zgłosić zmiany lokatorskie?

Zmiany lokatorskie możesz zgłosić w ciągu 14 dni od zawarcia umowy deweloperskiej. Zrobisz to podczas spotkania ze specjalistą ds. zmian lokatorskich w siedzibie Novisa Development. Spotkanie należy umówić mailowo lub telefonicznie. Na spotkanie przynieś załączniki techniczne lokalu z naniesionymi odręcznie zmianami.

Jak wygląda proces realizacji zmian lokatorskich?

 • Zgłoszenie zmian lokatorskich

  W ciągu 14 dni od zawarcia umowy deweloperskiej zgłoś zmiany lokatorskie. Zrobisz to w siedzibie Novisa Development podczas bezpośredniego spotkania ze specjalistą ds. inwestycji. Spotkanie umów telefonicznie lub mailowo. Przynieś załączniki techniczne lokalu z naniesionymi odręcznie zmianami.

 • Złożenie i analiza wniosku

  Złóż wniosek (jeden wariant) do wyceny. Pierwszy wniosek 100 zł, za każdy kolejny zapłacisz 490 zł brutto. Twój wniosek poddamy szczegółowej weryfikacji i opracujemy graficznie. Materiały te zaopiniuje architekt prowadzący inwestycję. O jego opinii poinformujemy Cię mailowo.

 • Akceptacja Karty Zmian Lokatorskich

  Przekażemy Ci do akceptacji Karty Zmian Lokatorskich - rzuty lokalu z naniesionymi zmianami lokatorskimi oraz protokół  wprowadzenia zmian lokatorskich. Otrzymasz wycenę zmian z podziałem na branżę architektoniczno-budowlaną, sanitarną oraz elektryczną i teletechniczną.

 • Zgłoszenie nowego wariantu zmian

  Na tym etapie możesz bezpłatnie zredukować zgłoszone zmiany lub zlecić odpłatnie opracowanie nowego wariantu zmian lokatorskich. Każda modyfikacja wprowadzona do wniosku lub zgłoszenie nowego wariantu uruchamia proces jego rozpatrywania od początku.

 • Podpisanie dokumentów i opłata zmian

  Finałowa Karta Zmian Lokatorskich wymaga Twojej pisemnej akceptacji - oryginały dokumentów podpiszesz na spotkaniu w siedzibie Novisa Development. W terminie 5 dni od daty podpisania dokumentów, na numer rachunku podany w protokole kosztów wprowadzenia zmian lokatorskich, opłacasz zmiany, które zostają przekazane do realizacji.

Składowe kosztów

Złożenie kolejnych wniosków o wprowadzenie zmian lokatorskich


Pierwszy wniosek o wprowadzenie zmian lokatorski złożysz bezpłatnie. Każde kolejne przyjęcie wniosku jest wykonywane odpłatnie. Wysokość opłaty to 380 zł brutto.


Rozbiórka lub demontaż już wykonanych prac


Jeśli zmiany zgłoszone są w trakcie lub po ukończeniu prac trwających na budowie, wycena zmian jest powiększana o rozbiórki/demontaż wykonanych już prac w zakresie niezbędnym. Wycena tych zmian jest kalkulowana na bieżąco wraz z zaawansowaniem budowy, ponieważ prace w lokalu nie są wstrzymywane wraz ze zgłoszeniem zmian.


Wstrzymanie prac


Wstrzymanie prac w lokalu jest możliwe na okres 14 dni roboczych oraz płatne 1620 zł brutto.


Wycena zmian


Każda zmiana wyceniana jest jednostkowo. Ceny znajdziesz w cenniku "PRZYKŁADOWE CENY JEDNOSTKOWE ROBÓT - ZMIANY W STOSUNKU DO PROJEKTU". W przypadku zmian nieujętych w cenniku lub wymagających prac demontażowych, wycena wykonywana jest indywidualnie.


Opłaty koordynacyjne


Za skierowanie zmian do realizacji w danej branży naliczana jest opłata koordynacyjna w wysokości 540 zł brutto.


Opłaty nie podlegają negocjacjom.

Wykończenia

Po odbiorze z firmą Gotowe Mieszkanie

Gotowe Mieszkanie to firma specjalizująca się w kompleksowym wykańczaniu mieszkań i domów "pod klucz".

"Wierzymy w holistyczne podejście do projektowania wnętrz, dlatego nasz zespół składa się tylko z doświadczonych profesjonalistów, którzy dbają o to, by cały proces realizacji przebiegał sprawnie i zgodnie z oczekiwaniami klientów. Oferujemy spersonalizowane projekty, wysokiej jakości materiały, sprawdzoną ekipę remontową i gwarancję jakości wykonanych prac.

W projektach stawiamy na równowagę, funkcjonalność i estetykę. Słuchamy potrzeb i pragnień klientów. Projektujemy piękne wnętrza z duszą, które są w stanie przetrwać próbę czasu i spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

W naszej ofercie można znaleźć 4 pakiety wykończeniowe- INVEST, CLASSIC, STYLE, PREMIUM. W każdym z nich architekci dobrali najlepsze materiały budowlany ze swojej półki cenowej."


Wykończenie pod klucz z firmą Gotowe Mieszkanie - o co pytacie najczęściej - Q&A

Zalety programów “pod klucz”

CMS

Oszczędność czasu

CMS

Projekty
i wizualizacje

CMS

Sprawdzone materiały

CMS

Niezawodna ekipa budowlana

CMS

3-letnia gwarancja

CMS

Oszczędność 15% VAT-u

CMS

Kompleksowa i przejrzysta oferta

CMS

Gwarantowany termin realizacji prac

Pakiet wykończenia pod klucz to punkt wyjściowy do rozpoczęcia współpracy. Jeśli potrzebujesz zmian w wybranym wariancie, możesz wybrać materiały z innego pakietu lub te znajdujące się poza nim. Cena pakietu obejmuje kompleksową usługę - projektowanie, wizualizacje, dobór materiałów wykończeniowych, logistykę, nadzór koordynatora nad pracami budowlanymi oraz 3- letnią gwarancję.

Jak to działa?
Wykończenie "pod klucz" krok po kroku

 • CMS

  Konsultacja z Architektem i wybór pakietu

 • CMS

  Podpisanie umowy

 • CMS

  Wybór materiałów, prace projektowe

 • CMS

  Akceptacja projektu, dokumentacja projektowa

 • CMS

  Prace wykończeniowe, nadzór koordynatora i architekta

 • CMS

  Sprzątanie, odbiór gotowego mieszkania

Wybierz program wykończeniowy “pod klucz” dopasowany do Twoich potrzeb

  • undefined
   Wykończenie w atrakcyjnym budżecie, w sam raz pod wynajem lub dla mieszkania na start.
   Pobierz katalog
  • undefined
   Pakiet kreatywnych rozwiązań i bogaty wybór materiałów.
   Pobierz katalog
  • undefined
   Oryginalne, stylowe wnętrza z charakterem.
   Pobierz katalog
  • undefined
   Ekskluzywne wnętrza, niebanalne rozwiązania, materiały najwyższej jakości.
   Pobierz katalog

Kontakt Sprzedaż

Skontaktuj się z nami

Białołęka

Biuro sprzedaży

Brzeziny 6
03-256 Warszawa

 • CMS

  (22) 545 70 20

 • CMS

  10:00 - 18:00 (pn - pt)

  10:00 - 15:00 (sob)

 • CMS
CMS Wytycz trasę

Nowa Wola

Biuro sprzedaży

Ignacego Krasickiego 126
05-500 Nowa Wola

 • CMS

  (22) 545 70 20

 • CMS

  10:00 - 18:00 (pn - pt)

  10:00 - 15:00 (sob)

 • CMS
CMS Wytycz trasę

Obsługa posprzedażowa -  Biuro obsługi klienta