Top3 pomysły na parapetówkę w segmencie!

Top3 pomysły na parapetówkę w segmencie!

To już nie trend, ale stwierdzony fakt i czyste dane: coraz więcej młodych osób oraz rodziny z dziećmi poszukuje szeregowców pod Warszawą, by wyprowadzić się z mieszkań, a zamiast tego mieć do dyspozycji ogród. Nowa Wola to idealne miejsce na taką przeprowadzkę, bo charakteryzuje się piękną okolicą i ciszą, o której marzy każdy przepracowany Warszawiak. A jak, zorganizować po takiej przeprowadzce udaną parapetówkę? Oto top pomysłów na imprezę w domu bliźniaku pod Warszawą.

Domy na sprzedaż Warszawa - dlaczego warto przenieść się do ogródka?

Choć mogłoby się wydawać, że każdy Warszawiak lubi pracować, a bez ukochanej stolicy po prostu nie wyobraża sobie życia to jednak, coraz więcej osób zamienia swoje miejsce zamieszkania na nieco cichszą i spokojniejszą okolicę. O tym, że Warszawiacy wyprowadzają się ze swoich mieszkań i przenoszą do domów możemy poczytać na forach internetowych, które aż piszczą od postów z zapytaniami o domy na sprzedaż w Nowej Woli. Za takim rozwiązaniem przemawia nie tylko sposobność bliższej relacji z naturą, ale przede wszystkim także dogodny dojazd do samego centrum Warszawy, czy też licznie rozsiane punkty infrastruktury publicznej. Wystarczy bowiem wspomnieć o nowym i prestiżowym osiedlu Novisa Modern pod Warszawą, gdzie pod szyldem eleganckiej architektury angielskiej przygotowano zmyślną zabudowę szeregową, by od razu zrozumieć, skąd trend na wyjazd ze stolicy.

Novisa Modern to aż 59 domów w zabudowie bliźniaczej z ogródkami o powierzchni 30 lub 230 metrów. Każdy dom posiada wygodne miejsce postojowe lub garaż, a do tego piętro i parter z wydzielonymi strefami: prywatną oraz dzienną. Tak się składa, że Novisa Modern to osiedle wymarzone dla rodzin z dziećmi, które w bliskim sąsiedztwie znajdą nie tylko żłobek, przedszkole, ale i szkołę, centrum rodzinnej rozrywki oraz mnóstwo zieleni.

Dom na sprzedaż Nowa Wola? Novisa Modern prezentuje się tu bardzo kusząco: https://novisa.pl/inwestycje/

Przeprowadzka za miasto - jak przygotować top parapetówkę?

Jeśli decyzja zapadła i dom od dewelopera został kupiony to nie pozostaje już nic więcej, jak tylko spakować wszystkie rzeczy i przenieść się do upragnionego domu. Na początek warto przygotować się na kilka dni noszenia kartonów, mebli i paczek, by potem nieźle bawić się z rodziną i przyjaciółmi na wspólnie zorganizowanej imprezie. 

Top pomysłem na parapetówkę w szeregowcu pod Warszawą może być wielkie grillowanie w ogródku. Przy dobrej pogodzie i odpowiedniej organizacji ten rodzaj imprezy będzie świetnym pomysłem na relaks w blasku słońca. Wystarczy kupić trochę dobrego mięsa, warzywa i zimne napoje, by zabawa mogła trwać do białego rana. Uwaga, pamiętaj, że dom bliźniak Warszawa to także sąsiedzi, którzy znajdują się stosunkowo blisko od Twojej działki. Nie zapomnij zatem poinformować ich o imprezie.

Top 2 pomysł na parapetówkę w domu na sprzedaż Warszawa może być okazjonalna impreza np. w formie balu przebierańców. Warto ją zorganizować w karnawale, by przypomnieć sobie dawne czasy dzieciństwa. Dzieci będą miały niezłą frajdę, a dorośli wreszcie przeniosą się w świat wyobraźni. Przebierana impreza to hit na zimową sobotę.

A może warto przygotować parapetówkę w stylu hawajskim i przystroić dom kwiatami, a na stołach zaserwować pyszne owoce? To idealny wariant dla tych, którzy lubią podróżować, a ciepłe kraje znają od podszewki. Parapetówka w domu na sprzedaż Nowa Wola? Tak, jeśli nie boisz się wyzwań, a zabawa z przyjaciółmi dostarcza Ci wyłącznie przyjemnych doznań!

Kontakt Sprzedaż

Skontaktuj się z nami

Białołęka

Biuro sprzedaży

Brzeziny 6
03-256 Warszawa

 • CMS

  (22) 545 70 20

 • CMS

  10:00 - 18:00 (pn - pt)

  10:00 - 15:00 (sob)

 • CMS
CMS Wytycz trasę

Nowa Wola

Biuro sprzedaży

Ignacego Krasickiego 126
05-500 Nowa Wola

 • CMS

  (22) 545 70 20

 • CMS

  10:00 - 18:00 (pn - pt)

  10:00 - 15:00 (sob)

 • CMS
CMS Wytycz trasę

Obsługa posprzedażowa -  Biuro obsługi klienta