Plusy inwestycji z odległym terminem oddania

Plusy inwestycji z odległym terminem oddania

Rozważanie inwestycji w nieruchomości z odległym terminem oddania może wydawać się ryzykowne, ale ma też wiele zalet. Niektóre z nich to ochrona kupujących, niższa cena, większy wybór oraz możliwość wprowadzenia zmian architektonicznych.

Ochrona kupujących

Niektórzy klienci obawiają się kupić mieszkanie lub dom w tzw. „dziurze w ziemi”. Przeraża ich nie tyle okres oczekiwania, ile możliwość upadku dewelopera oraz utrata zainwestowanych już pieniędzy. W przeszłości takie sytuacje miały miejsce, ale mimo wszystko były rzadkością na rynku. Współcześnie kupujących chroni ustawa deweloperska, która zabezpiecza ich przed niewypłacalnością inwestora i reguluje wymogi związane z podpisaniem umowy deweloperskiej.

Niższa cena

Nieruchomości z odległym terminem oddania są zazwyczaj tańsze i bardziej konkurencyjne cenowo w porównaniu do mieszkań lub domów, które już stoją albo ich budowa jest na ukończeniu. Ponadto, inwestując wcześnie, można zyskać na wartości nieruchomości w miarę jak rośnie jej wartość na rynku.

Większy wybór

Inwestycje z odległym terminem oddania oferują również większy wybór. Jeżeli masz konkretne wymagania związane z układem nieruchomości, zakup z większym wyprzedzeniem czasowym pozwoli Ci znaleźć właściwe lokum. Nieruchomości z dodatkowymi atutami, takimi jak atrakcyjny widok z okien czy duża odległość od ruchliwej ulicy, zwykle są kupowane w pierwszej kolejności. Im dłużej odkładasz decyzję o zakupie, tym mniejszy jest wybór dostępnych lokali.

Możliwość wprowadzenia zmian architektonicznych

Nieruchomości z odległym terminem oddania oferują także możliwość wprowadzenia zmian architektonicznych w planie wybranego domu lub mieszkania, na przykład wyodrębnienie osobnej kuchni czy połączenie dwóch mieszkań w jedno. Takie przekształcenia są o wiele łatwiejsze i tańsze do wdrożenia, kiedy inwestycja jest na wczesnym etapie budowy. Możliwość wprowadzenia zmian oszczędza czas potencjalnych kupujących, którzy mają szczegółową wizję swojego przyszłego domu i mogą ją szybko zrealizować dzięki współpracy z deweloperem.

Novisa Development - Deweloper godny zaufania

Kiedy rozważasz inwestycję w nieruchomość z odległym terminem oddania, warto zwrócić uwagę na ofertę Novisa Development. Działając od 2001 roku, zrealizowaliśmy już ponad kilkanaście inwestycji na rynku aglomeracji warszawskiej o łącznej powierzchni ponad dziewięćdziesięciu tysięcy metrów kwadratowych, w których mieszka kilka tysięcy zadowolonych klientów.

Stabilna pozycja i wieloletnie doświadczenie Novisa Development gwarantują bezpieczną i pewną drogę do twojego wymarzonego domu lub mieszkania. Kierujemy się przekonaniem, że miejsce, w którym żyjemy, jest jednym z najważniejszych elementów naszego życia, dlatego tak dużą wagę przywiązujemy do przyjaznych i interesujących rozwiązań architektonicznych. Wiele lat doświadczenia oraz otwartość na nowe trendy i ciągłe poszukiwanie nowych inspiracji pomagają w tym. Robimy wszystko, aby indywidualnie podejść do Twoich oczekiwań i potrzeb.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Novisa Development. Niezależnie od tego, czy jesteś gotowy zainwestować teraz, czy planujesz to zrobić w przyszłości, mamy coś do zaoferowania każdemu, kto szuka swojego wymarzonego domu https://www.novisa.pl/inwestycje/ 

 

 

Kontakt Sprzedaż

Skontaktuj się z nami

Białołęka

Biuro sprzedaży

Brzeziny 6
03-256 Warszawa

 • CMS

  (22) 545 70 20

 • CMS

  10:00 - 18:00 (pn - pt)

  10:00 - 15:00 (sob)

 • CMS
CMS Wytycz trasę

Nowa Wola

Biuro sprzedaży

Ignacego Krasickiego 126
05-500 Nowa Wola

 • CMS

  (22) 545 70 20

 • CMS

  10:00 - 18:00 (pn - pt)

  10:00 - 15:00 (sob)

 • CMS
CMS Wytycz trasę

Obsługa posprzedażowa -  Biuro obsługi klienta