Osiedla szeregowców – marzenie o własnym domu

Osiedla szeregowców – marzenie o własnym domu

Własny dom to marzenie wielu osób. Spełnić można je na przykład kupując nieruchomość szeregową.

Mieszkanie w szeregowcu

Wiele osób dzieli to samo marzenie o własnym domu. Przystępując do jego realizacji powinniśmy zastanowić się nad kilkoma kwestiami. Oczywiście istotną sprawą jest kosztorys. Wygląda na to, że bańka na rynku nieruchomości nie pęknie, ceny mieszkań i domów wciąż rosną. Warto też zastanowić się nad tym jakiego rodzaju nieruchomość nas interesuje. Dom jest dobrą opcją dla osób, które cenią sobie prywatność, wolą mieszkać dalej od centrum, mieć do dyspozycji duży ogród, więcej przestrzeni. Jeśli natomiast to wszystko nas kusi, ale chcielibyśmy jednocześnie mieć blisko sąsiadów, warte rozważenia są domki szeregowe. Jeśli chodzi o szeregowce, okolice Warszawy to miejsce, w którym wybór jest naprawdę szeroki. Stale powstają kolejne, kameralne osiedla z dobrym dojazdem do centrum i świetnie rozwiniętą infrastrukturą.

Jaką okolicę wybrać?

Jeśli decydujemy się na domki szeregowe, mamy do wyboru wiele różnych miejsc. W samej Warszawie są okolice, w których znajdują się zabytkowe osiedla segmentów - Boernerowo, Żoliborz, Wyględów. W takich miejscach można szukać nieruchomości z rynku wtórnego, należy jednak liczyć się z wysoką ceną. W odległości atrakcyjnej od centrum czy istotnych punktów usługowych, a w znacznie niższej cenie, dostępne są domki na sprzedaż będące inwestycjami Novisa.

Dom z ogrodem można mieć już w cenie 7000 zł/m2. Dla porównania, warto wspomnieć, że na przykład na Wilanowie, metr mieszkania to koszt 11 000 zł. Jednocześnie, dojazd do centrum miasta z osiedla takiego jak Novisa Modern w Nowej Woli zajmie mniej więcej tyle samo czasu co z Wilanowa. Pod Pałac Kultury z inwestycji dostaniemy się w godzinę minut, a do Galerii Mokotów – w 19 minut.

Domy szeregowe znajdziemy też w Falentach – od wspomnianego centrum handlowego znajdują się w odległości 17 minut. Inwestycja Domy przy Willowej 2 ma przepiękny widok na panoramę stolicy, a jednocześnie zapewnia prywatność. Popularny jest również Ożarów Mazowiecki. Inwestycja Miasto Ogród nie bez przyczyny reklamowana jest jako raj dla osób, które marzą o ogrodzie w mieście, a zarazem mieście "w sercu" ogrodu. Położona jest zaledwie 33 minuty jazdy od Ronda ONZ. Południowa granica Warszawy to również Słomin i inwestycja Nova Magdalenka 4. Stamtąd na Okęcie dojedziemy w 18 minut. W niewielkiej odległości od inwestycji znajduje się CH Janki, designer outlet, nie trzeba więc nawet jechać do centrum, aby zrobić większe zakupy. W około 25 minut dojedziemy do Mokotowa, gdzie mieści się centrum biznesowe, w 18 minut – na Okęcie. Warto zainteresować się także inwestycją Wilgi Park 2 w Zgorzale. Ciekawie prezentuje się oferta domków szeregowych z dużymi ogrodami, garażami, o praktycznym i przytulnym rozkładzie pomieszczeń.

Wszystkie wspomniane okolice cechują się dobrze rozwiniętą infrastrukturą. Blisko położone są żłobki, szkoły, przedszkola, sklepy. Kameralna zabudowa łączy się z nowoczesnością. Komfort życia nie jest zakłócony miejskim zgiełkiem. Jednocześnie, centrum jest na tyle blisko, że codzienne funkcjonowanie nie staje się utrudnione przez długie i męczące dojazdy.

Więcej informacji znajdziemy na stronie: https://novisa.pl/inwestycje/.

Kontakt Sprzedaż

Skontaktuj się z nami

Białołęka

Biuro sprzedaży

Brzeziny 6
03-256 Warszawa

 • CMS

  (22) 545 70 20

 • CMS

  10:00 - 18:00 (pn - pt)

  10:00 - 15:00 (sob)

 • CMS
CMS Wytycz trasę

Nowa Wola

Biuro sprzedaży

Ignacego Krasickiego 126
05-500 Nowa Wola

 • CMS

  (22) 545 70 20

 • CMS

  10:00 - 18:00 (pn - pt)

  10:00 - 15:00 (sob)

 • CMS
CMS Wytycz trasę

Obsługa posprzedażowa -  Biuro obsługi klienta