Nowe miasto, nowe możliwości - Novisa Development zaczyna budować w Łodzi

Nowe miasto, nowe możliwości - Novisa Development zaczyna budować w ŁodziOtrzymaliśmy dwa pozwolenia na budowę w Łodzi i już zaczynają powstawać osiedla - Boska Ksawerowska oraz Zielone Ogrody. Nasi klienci to głównie rodziny, które zmęczone chaosem miasta, szukają spokojnego miejsca dla siebie, pośród natury, a jednocześnie z łatwym dostępem do najważniejszych usług i miejskiej infrastruktury.

 

 

 


Boska Ksawerowska

Osiedle tworzą 3 i 4- pokojowe lokale o powierzchni od 51 do 75 m2.
W mieszkaniach parterowych i dwukondygnacyjnych domach są prywatne ogrody wielkości od 26 do aż 202 m2.
Lokale na piętrze posiadają balkony z widokiem na otaczającą przyrodę.
Starannie zaprojektowane budynki oraz ich rozmieszczenie oferują wiele możliwości.
Przyszli mieszkańcy mogą dopasować swój wybór do stylu życia i własnych preferencji, decydując np. czy chcą cieszyć się słońcem rano czy po południu.

Budynki wyróżniają się czystą, geometryczną formą oraz modną kolorystyką uzupełnioną subtelnymi akcentami w kolorze orzecha.
Grafitowe balustrady, dachy oraz strefy wejściowe na tle białych ścian nadają budynkom wyrafinowaną elegancję nie przytłaczającą naturalnego otoczenia.

Mieszkania jednokondygnacyjne oferują przestrzeń obejmującą salon z aneksem kuchennym oraz dwie dodatkowe sypialnie i są idealnym rozwiązaniem zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i osób pracujących zdalnie.
W ramach inwestycji przewidziane są także domy 4-pokojowe o dwóch kondygnacjach i powierzchni ponad 74 m2, dedykowane większym rodzinom.
Marzenia o własnym ogrodzie z kwiatami czy warzywami lub o odpoczynku na świeżym powietrzu, staną się rzeczywistością w mieszkaniu parterowym lub dwukondygnacyjnym domu z prywatnym ogródkiem.
Wszystkie lokale na osiedlu Boska Ksawerowska posiadają niezależne wejścia z poziomu parteru, co zapewnia mieszkańcom prywatność i komfort.

undefined

 

Zielone Ogrody

Zielone Ogrody to bardziej kameralna odsłona osiedla rodzinnego.
Domy stanowią tu wręcz oazę otoczoną bujną zielenią i malowniczymi łąkami.
Zaledwie 26 apartamentów zostało zaplanowanych na powierzchni ponad pół hektara, co zapewni przyszłym mieszkańcom upragnioną prywatność.

Projekt oparliśmy na harmonii z naturą, której wyrazem są stonowane barwy i prosta, elegancka architektura.
Klasyczne bryły z dwuspadowymi dachami otrzymały imponujące przeszklenia, a paleta naturalnych barw - bieli, delikatnych szarości oraz ciepłych brązów dębowych - doskonale podkreśla wyrafinowany charakter osiedla.

Parter każdego z domów to strefa dzienna, gdzie skupia się codzienne życie rodziny.
Znajduje się tam salon z aneksem kuchennym, idealnie wkomponowanymi schodami i toaletą oraz przestronny hall z miejscem na szafę.
Piętro budynku to prywatna przestrzeń dla domowników, z dwoma sypialniami i łazienką.
Każdy dom wyposażony jest w ogród o powierzchni od 33 do aż 217 m2 i posiada własne miejsce parkingowe.
Salon i ogródki z ekspozycją na południe lub zachód zapewniają mieszkańcom maksymalny komfort i wachlarz możliwości co do wykorzystania ogrodu - od hodowli roślin po relaks po dniu pełnym pracy czy zabawy z dziećmi.

undefined

 

Lokalizacja

 

Obie lokalizacje, zarówno osiedla Zielone Ogrody, jak i inwestycji Boska Ksawerowska, prezentują się jako idealne miejsca do zamieszkania, łączące komfort z bliskością natury oraz dogodnym dostępem do usług.

Zielone Ogrody umiejscowione są na terenach otoczonych zielenią łąk, w bliskim sąsiedztwie Parku Leśnego Nowe Górki oraz Parku na Młynku, co zapewnia mieszkańcom możliwość korzystania z terenów spacerowych i rekreacyjnych.
Jednocześnie, osiedle znajduje się w pobliżu różnorodnych placówek edukacyjnych oraz punktów usługowych, zapewniając wygodę i komfort codziennego życia.

Z kolei Boska Ksawerowska położona jest w malowniczych przedmieściach Łodzi, zapewniając mieszkańcom piękne widoki i spokój, a bliskość trasy krajowej umożliwia szybki dostęp do centrum miasta oraz jego atrakcji.

Bliskość terenów spacerowych i rekreacyjnych, takich jak Stawy Stefańskiego, oraz obecność licznych placówek handlowo-usługowych, jak centrum handlowe Port Łódź, sprawia, że mieszkańcy mają łatwy dostęp do rozrywki i zakupów.
Ponadto, osiedle zapewnia również bliskość żłobków, przedszkoli i szkół podstawowych, co jest istotne dla rodzin z dziećmi.

Oba osiedla oferują swoim mieszkańcom doskonałe warunki do życia, łącząc w sobie elementy natury, spokoju oraz wygodnego dostępu do infrastruktury miasta.

undefined

 

 

Obejrzyj spacer 3D w jednym z mieszkań na osiedlu Boska Ksawerowska – ZOBACZ FILM


undefined

 

 

Kontakt Sprzedaż

Skontaktuj się z nami

Białołęka

Biuro sprzedaży

Cieślewskich 53
03-017 Warszawa

 • CMS

  (22) 545 70 20

 • CMS

  10:00 - 18:00 (pn - pt)

  10:00 - 15:00 (sob)

 • CMS
CMS Wytycz trasę

Nowa Wola

Biuro sprzedaży

Ignacego Krasickiego 126
05-500 Nowa Wola

 • CMS

  (22) 545 70 20

 • CMS

  10:00 - 18:00 (pn - pt)

  10:00 - 15:00 (sob)

 • CMS
CMS Wytycz trasę

Obsługa posprzedażowa -  Biuro obsługi klienta