Novisa Modern, czyli nowoczesne osiedle dla wymagających Warszawian

Novisa Modern, czyli nowoczesne osiedle dla wymagających Warszawian

Choć jeszcze do niedawna w trendzie warszawskiego życia dominował pośpiech i pogoń za znalezieniem dobrej pracy, tak dzisiaj można zauważyć istotne zmiany. Warszawiacy, jako zdecydowani faworyci podkręcania tempa życia, a także wydłużania dziennej liczby godzin pracy cenią sobie, jak nigdy spokój i posiadanie domu w spokojnej części miasta lub nieopodal niego.  Coraz więcej zapracowanych mieszkańców naszej stolicy z czasem poszukuje miejsca, w którym może się zrelaksować i odpocząć. Nowe osiedle Novisa Modern to ukojenie dla wszystkich, którzy poszukują swojej oazy. Dlaczego to wyjątkowo konkurencyjna oferta chociażby dla Wilanowa?

Wielu Warszawiaków z ogromną determinacją wyznacza, a potem skrupulatnie realizuje kolejne cele. Nie zmienia to faktu, że szybkie tempo życia z czasem zaczyna się nudzić, a wypaleniu zawodowemu towarzyszy chęć wypoczynku i odnalezienia swojego miejsca na ziemi. Osiedla usytuowane pod Warszawą, ale z dobrym dojazdem do drogi szybkiego ruchu to jedno z tych rozwiązań, które swoją atrakcyjnością skusiło już wiele osób. Podobnie jest z nowoczesną inwestycją Novisa Modern, która już cieszy się sporym zainteresowaniem. Dlaczego stanowi ważną konkurencję względem inwestycji w samej Warszawie, np. w Wilanowie?

Novisa Modern, czyli nowoczesne osiedla z angielskim zacięciem

Nowoczesne osiedla usytuowane przy największych aglomeracjach miejskich mają istotne cechy charakterystyczne dla tego rodzaju budownictwa. Przede wszystkim tworzone są na wzór amerykańskich lub angielskich osiedli, w których wszystko ma swoje miejsce, dominuje porządek, a nowoczesna architektura nawiązuje swoją stylistyką do zabytkowych budynków europejskich. 

Tak jest również w przypadku osiedla Novisa Modern, w którym istotną cechą charakterystyczną jest połączenie stylu nowoczesnego z przytulnym klimatem osiedli angielskich. Novisa Modern to osiedle kameralne, z niską zabudową i atrakcyjnymi ogródkami. Elewacje z białej i czerwonej cegły, zastosowane naprzemiennie współgrają ze sobą i tworzą spójną wizualizację osiedla na miarę współczesnych trendów. 

Do dyspozycji zainteresowanych kupnem przygotowano 59 domów w wygodnej zabudowie bliźniaczej. Powierzchnia użytkowa każdego z nich waha się od 77 m/kw do 86 m/kw. Warto podkreślić, że to właśnie taki metraż jest najczęściej pożądanym wśród poszukiwanych nieruchomości, a przy dobrym rozkładzie umożliwia na wygodne zamieszkanie przez co najmniej 4 osobową rodzinę.

W domach Novisa Modern zadbano o to, by każda rodzina czuła się w swoim domu wygodnie. Część parterową zaadaptowano na użytkową, rozplanowując w niej kuchnię i salon, zaś piętro służy jako część prywatna. 

Podczas zakupu określonego domu pozostaje kwestia wyboru ogródka. Niektóre z działek posiadają bowiem ogród o powierzchni 30 metrów, a inne 230 metrów. To inwestor podejmuje decyzje o tym, jaki obszar zielony jest dla niego niezbędny lub wystarczający do wypoczynku.

Tak blisko od centrum Warszawy, tak blisko do natury


Choć Novisa Modern jest osiedlem znajdującym się poza mapą Warszawy to dojazd do samego centrum stolicy nie zajmie więcej niż 25 minut, a do Galerii Mokotów, kilkanaście minut. To ważne szczególnie dla tych osób, które na co dzień pracują w Warszawie, a poszukują miejsca położonego w spokojnej okolicy. 

Blisko samego osiedla znajduje się zarówno żłobek, jak i przedszkole, czy szkoła w Zamieniu, a nieopodal nie brakuje terenów zielonych i rekreacyjnych. Ważnym punktem na mapie atrakcji okolicy będzie także Centrum Edukacji i Sportu, czy Europejskie Centrum Tenisa w Mysiadle. 

Oczywiście nie brakuje tu także bliskiego sąsiedztwa z sieciami handlowymi, jak Lewiatan, Żabka, czy Biedronka. 

Warto podkreślić, że choć osiedle zasługuje na spore uznanie, a o każdy detal zadbano z nawiązką, to średnie ceny za metr kwadratowy nieruchomości sięgają tu nie, jak w Wilanowie 11 000 zł/m2, a 7 018 zł/m2.

Różnica jest spora, szczególnie jeśli podkreślimy fakt, że podana cena za metr kwadratowy nieruchomości w Wilanowie dotyczy mieszkań, a nie samodzielnego domu z ogródkiem.

Czy warto przyjrzeć się bliżej ofercie Novisa Modern? Tak, jeśli poszukujesz miejsca spokojnego, z dobrą infrastrukturą i dojazdem do centrum Warszawy. Sprawdź więcej szczegółów i informacji na: https://novisa.pl/inwestycje/

Kontakt Sprzedaż

Skontaktuj się z nami

Białołęka

Biuro sprzedaży

Cieślewskich 53
03-017 Warszawa

 • CMS

  (22) 545 70 20

 • CMS

  10:00 - 18:00 (pn - pt)

  10:00 - 15:00 (sob)

 • CMS
CMS Wytycz trasę

Nowa Wola

Biuro sprzedaży

Ignacego Krasickiego 126
05-500 Nowa Wola

 • CMS

  (22) 545 70 20

 • CMS

  10:00 - 18:00 (pn - pt)

  10:00 - 15:00 (sob)

 • CMS
CMS Wytycz trasę

Obsługa posprzedażowa -  Biuro obsługi klienta