Novisa Modern, czyli nowa konkurencja dla Wilanowa!

Novisa Modern, czyli nowa konkurencja dla Wilanowa!

Jeśli szukasz domu położonego w ładnej okolicy, z licznymi terenami zielonymi, dobrą infrastrukturą i w ciekawej stylistyce to Novisa Modern z pewnością przypadnie Ci do gustu. Atutem nieruchomości są bowiem nie tylko wspomniane cechy charakterystyczne, ale przede wszystkim cena, która względem prestiżowych osiedli w Warszawie jest bardzo konkurencyjna.

Novisa Modern, to zupełnie nowa inwestycja, która już cieszy się sporym zainteresowaniem. I nie ma w tym niczego dziwnego, bowiem na duże uznanie zasługuje tu nie tylko ciekawe rozplanowanie samego osiedla, w tym również elementy wykończenia elewacji, czy zagospodarowanie terenu, ale także optymalnie niska cena, która wynosi tu średnio 7 018 zł/m2, a nie 11 000 zl/m2, jak w przypadku Wilanowa.

Co warto wiedzieć o inwestycji Novisa Modern i dlaczego budzi ona tak duże zainteresowanie?

Kameralne osiedle blisko natury i z dobrą infrastrukturą - Novisa Modern, ma to wszystko, czego potrzebujesz

To prawda, że nie trzeba szukać daleko, by w bliskim sąsiedztwie z Warszawą znaleźć miejsce do wypoczynku i pobycia z naturą. Novisa Modern to bowiem kameralne, nowoczesne i utrzymane w angielskim tonie osiedle, które znajduje się w Nowej Woli. W praktyce oznacza to mniej więcej tyle, że przy normalnych warunkach drogowych, każdy kierowca jest w stanie dotrzeć do centrum Warszawy w 25 minut lub do Galerii Mokotów w kilkanaście minut. To mniej więcej tyle, ile zajmuje nam wysłuchanie ulubionej audycji w radiu lub napicie się świeżej kawy. 

I to właśnie bliskie sąsiedztwo ze stolicą, ale także szybki dojazd zdaje się być argumentem kluczowym dla zainteresowanych osiedlem Novisa Modern, choć nie tylko. Na duże uznanie zasługuje także fakt, że to osiedle jest po prostu przystosowane dla rodzin. W okolicy, a dokładnie kilka minut drogi od osiedla znajduje się żłobek, przedszkole oraz szkoła w Zamieniu, a liczne tereny zielone i rekreacyjne, stanowią ważny element weekendowej rozrywki. Rodziny mogą także korzystać z Centrum Edukacji i Sportu oraz Europejskiego Centrum Tenisa w Mysiadle.  Praktycznie każdy, znajdzie tu coś, dla siebie.

Warto podkreślić, że tuż przy Novisa Modern prosperują jedne z największych sieci handlowych, jak Biedronka, Żabka, czy Lewiatan, w których można zrobić zakupy na co dzień lub w dni wolne od pracy.

Novisa Modern, kilka ważnych informacji 

Aby przybliżyć ścisłą ofertę osiedla Novisa Modern, warto podkreślić, że jest to miejsce o kameralnym charakterze. Na uwagę zasługuje tu inspiracja angielską stylistyką, widoczna chociażby poprzez wykończenie elewacji. Na samym osiedlu zlokalizowanych jest 59 domów w zabudowie bliźniaczej o powierzchni od 77 do 86 metrów/kw. Każdy posiada garaż lub wygodne miejsce parkingowe, a  także teren zielony, czyli ogród o powierzchni 30 lub 230 m. 

Wnętrza domów zostały przygotowane w trosce o wygodne funkcjonowanie kilkuosobowej rodziny. To dlatego na parterze przygotowano tzw. strefę dzienną z salonem i kuchnią, zaś na parterze miejsce do prywatnego wypoczynku. Specyficzny klimat miejsca, a także bliskość natury sprawia, że w domach Novisa Modern każdy otrzyma taką dawkę wypoczynku, której potrzebuje i która jest mu niezbędna.

A jak prezentuje się dokładna oferta? Wystarczy zajrzeć na: https://www.novisa.pl/inwestycja/novisa-modern, by poznać wszystkie szczegóły!

Kontakt Sprzedaż

Skontaktuj się z nami

Białołęka

Biuro sprzedaży

Brzeziny 6
03-256 Warszawa

 • CMS

  (22) 545 70 20

 • CMS

  10:00 - 18:00 (pn - pt)

  10:00 - 15:00 (sob)

 • CMS
CMS Wytycz trasę

Nowa Wola

Biuro sprzedaży

Ignacego Krasickiego 126
05-500 Nowa Wola

 • CMS

  (22) 545 70 20

 • CMS

  10:00 - 18:00 (pn - pt)

  10:00 - 15:00 (sob)

 • CMS
CMS Wytycz trasę

Obsługa posprzedażowa -  Biuro obsługi klienta