Miasto Ogród 3 – inwestycja premium w sprzedaży od lipca

Miasto Ogród 3 – inwestycja premium w sprzedaży od lipca

Trzecia odsłona inwestycji Miasto Ogród to dwa nowoczesne budynki wielorodzinne, w których zamieszka łącznie 70 rodzin. W pierwszym etapie powstanie trzykondygnacyjny budynek z 38 lokalami o metrażach od 66 do 88,41 m2. Ceny lokali w inwestycji Miasto Ogród 3 zaczynają się od 489 000 zł a przyszli właściciele odbiorą klucze do lokali już w IV kwartale 2023 roku.

Gdy myślimy „miasto” w wyobraźni widzimy tętniące życiem miejsce, w którym znajduje się wszystko, co potrzebne do wygodnego życia i spędzania czasu w atrakcyjny sposób. Nie inaczej jest w Ożarowie Mazowieckim. To niewielkie, lecz prężnie rozwijające się miasto oferuje swoim mieszkańcom połączenie wygód i atrakcji miejskiego życia z urokiem wiejskiego krajobrazu.

Miasto i natura w zgodnym duecie

W Ożarowie Mazowieckim znajdziemy liczne udogodnienia takie jak szkoły, przedszkola, żłobki, restauracje, sklepy, centra handlowe, punkty usługowe czy paczkomaty i dużo okazji do aktywnego spędzenia czasu. W okolicy nie brak bowiem obiektów sportowych i infrastruktury służącej rekreacji.

Mieszkańcy Miasta Ogród 3 będą mogli zrelaksować na spacerze urokliwymi alejkami dwóch pobliskich parków: znajdującego się w sercu Ożarowa parku miejskiego i odległego o 15 minut piechotą rozległego Parku Ołtarzewskiego, gdzie poza spacerowymi ścieżkami znajduje się nowoczesny plac zabaw dla dzieci ze zjeżdżalniami, huśtawkami, trampoliną i labiryntem. Na dorosłych czeka tu siłownia zewnętrzna i staw z pomostem gdzie latem można wypożyczyć rower wodny. Na dalsze wyprawy wyruszyć można jednym z wielu malowniczych szlaków rowerowych i dotrzeć np. do odległego o niespełna pół godziny jazdy Kampinoskiego Parku Narodowego.

Przyjazna architektura i funkcjonalne wnętrza

Miasto Ogród 3 stylem architektonicznym nawiązuje do poprzednich odsłon inwestycji, gdzie klasyczna biel elewacji przełamana została ceglanymi akcentami, a ciepłe odcienie brązu i szarości nadały budynkom przytulnego charakteru.


— Każde z mieszkań na osiedlu Miasto Ogród 3 posiada dwie kondygnacje — mówi architekt inwestycji Weronika Zblewska — Zależało nam, by przestrzeń do życia była jak najbardziej funkcjonalna i przyjazna domownikom, dlatego wnętrza cechuje ponadstandardowa wysokość i duże przeszklenia, które zapewniają dobry dostęp światła dziennego. W każdym lokalu znajduje się przestronny, widny salon połączony z aneksem kuchennym. Mieszkania posiadają też dodatkowo przedsionki, ustawne hole oraz pomieszczenia gospodarcze lub schowki, które pozwolą zagospodarować każdy centymetr.

Każdy lokal posiadać też będzie własną przestrzeń zewnętrzną, którą domownicy będą mogli dowolnie zaaranżować. Właściciele mieszkań, do których wejście znajduje się na parterze, będą mieli do swojej dyspozycji prywatne ogrody. W pierwszym etapie Miasta Ogród 3 ich metraże wynosić będą ok. 60 m2. Do lokali na wyższych kondygnacjach przynależeć będą z kolei przestronne tarasy, z których roztaczać się będzie widok na okolicę.

Sprawne przemieszczanie się ułatwią szerokie galerie komunikacyjne i kładki łączące oba budynki. Dla wygody mieszkańców w budynku zmontowano również windę. Pomyśleliśmy też o najmłodszych mieszkańcach – na osiedlu, specjalnie dla nich powstanie bogato wyposażony plac zabaw.

Ranek w gwarnym centrum, wieczór w cichej enklawie

Mieszkańcy Miasta Ogród 3 nie będą musieli wybierać między życiem w spokojnej okolicy a nauką i pracą w Warszawie. Bez problemu i w krótkim czasie są w stanie dotrzeć do stolicy dzięki przebiegającej w pobliżu Ożarowa trasie S8. Mogą też zdecydować się na podróż koleją lub autobusem. Przystanek autobusowy znajduje się kilka minut spacerem od osiedla.

Jeśli wybiorą samochód, po powrocie z pracy zaparkują swoje cztery kółka na przynależnym do każdego lokalu miejscu postojowym (niektóre lokale mają ich aż dwa!) stąd już tylko kilka kroków, by odpocząć w ciszy w prywatnym ogrodzie lub na zaaranżowanym według własnego uznania tarasie.

Nie da się ukryć – wygodne życie czeka na Ciebie od zaraz w Miasto Ogród 3!

Zainteresowała Cię ta inwestycja? Więcej informacji na jej temat znajdziesz na: https://novisa.pl/inwestycja/miasto-ogrod-3

Kontakt Sprzedaż

Skontaktuj się z nami

Białołęka

Biuro sprzedaży

Cieślewskich 53
03-017 Warszawa

 • CMS

  (22) 545 70 20

 • CMS

  10:00 - 18:00 (pn - pt)

  10:00 - 15:00 (sob)

 • CMS
CMS Wytycz trasę

Nowa Wola

Biuro sprzedaży

Ignacego Krasickiego 126
05-500 Nowa Wola

 • CMS

  (22) 545 70 20

 • CMS

  10:00 - 18:00 (pn - pt)

  10:00 - 15:00 (sob)

 • CMS
CMS Wytycz trasę

Obsługa posprzedażowa -  Biuro obsługi klienta