Manufaktura Marki pod Warszawą już w sprzedaży!

Manufaktura Marki pod Warszawą już w sprzedaży!

Nowoczesne, położone w obrębie aglomeracji warszawskiej Marki to miasto, w którym już niebawem powstanie najnowsza inwestycja Novisa Development. Przyszli właściciele lokali w Manufakturze Marki zamieszkają w spokojnej okolicy, w której znajdują się liczne udogodnienia takie jak sklepy, szkoły czy obiekty sportowe.

– Na lokalizację naszej nowej inwestycji nie bez powodu wybraliśmy Marki –- mówi Zachariasz Nercz dyrektor działu marketingu i sprzedaży Novisa Development. – To młode, nowoczesne miasto, stawiające na ekologię i zrównoważony rozwój. Dzięki położeniu niedaleko stolicy to atrakcyjne miejsce zawłaszcza dla osób młodych, które znużył miejski zgiełk i poszukują do zamieszkania spokojnej okolicy. To też dobry wybór dla rodzin, które szukają dla siebie większej przestrzeni, ale nie chcą przepłacać za metry w centrum Warszawy i wolą w tej samej cenie nabyć większy lokal, który zapewni im wygodę – dodaje.

Inspirowane historią

Marki rozsławiła znajdująca się tu jeszcze na początku XX wieku fabryka przędzalnicza braci Briggs. To wówczas w okolicy niczym grzyby po deszczu wyrosły budynki z produkowanej ręcznie w Markach czerwonej cegły. Industrialny styl i historia miejsca, inspirowały architektów, odpowiedzialnych za projekt osiedla. Do wykończenia elewacji wykorzystali oni materiały  w ciepłym ceglanym kolorze, który efektownie kontrastuje z bielą tynków i zielenią ogrodów. Dzięki bezpośredniemu nawiązaniu do historii miejsca osiedle zyskało wyjątkowy charakter.

Przyszli właściciele lokali w tej inwestycji do wyboru mają przestronne 3- lub 4-pokojowe mieszkania o najbardziej poszukiwanych na rynku metrażach od 56,58 do 78,34 m2. Każdy lokal posiadać będzie balkon lub prywatny ogród. Metraże tych ostatnich zaczynają się od 31 m2 i kończą na 172 m2.

Układ pomieszczeń w lokalach został zaprojektowany tak, by zapewnić maksymalną funkcjonalność i wykorzystanie przestrzeni. Duże okna umożliwiają światłu słonecznemu dotarcie do najdalszych zakamarków i sprawiają, że wnętrza są jasne. Przestronny salon pomieści wygodną kanapę, kredens, fotele, stół i kino domowe a dzięki zaprojektowanymi w ergonomicznym kształcie litery „L” aneksowi kuchennemu przygotowanie posiłków zajmie mniej czasu.

Oszczędność czasu zapewni też rozbudowana infrastruktura miejska. Codzienne zakupy mieszkańcy osiedla będą mogli zrobić w pobliskich sklepach. Do najbliższego dotrą pieszo w ok. 3 minuty. Najważniejsze instytucje publiczne zlokalizowane są przy głównej arterii miasta, odległej o kwadrans drogi spacerem od osiedla. Znajdują się też tu liczne punkty usługowe, sklepy, a także restauracje i kawiarnie oraz państwowe i prywatne placówki edukacyjne.

Atrakcyjne zakaMARKI

Bogata jest również oferta spędzania wolnego czasu dla mieszkańców. Ciekawe aktywności dla dzieci i dorosłych oferuje m.in., zlokalizowany przy ul. Fabrycznej, ok. 15 minut drogi spacerem od osiedla, Marecki Ośrodek Kultury. W mieście działa również Mareckie Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne, które poza ofertą edukacyjną i kulturalną oferuje możliwość skorzystania z doskonale wyposażonego kompleksu sportowego. Znajduje się tu m.in. pływalnia ze strefą spa, a także boiska sportowe, ścianka wspinaczkowa, sale do tańca i fitnessu oraz sala do sportów walki. Na zewnątrz poćwiczyć można lekkoatletykę lub pograć w piłkę nożną na pełnowymiarowym boisku. Dzieci spędzą aktywnie czas na zabawie na placu zabaw i stworzonym z myślą o nich linarium. Dopełnieniem całości jest sala widowiskowa mieszcząca 300 widzów. Odbywają się tu liczne spektakle i koncerty. Do MCER mieszkańcy Manufaktury Marki dotrą w ok. 8 minut samochodem.

Z wyboru lokalizacji zadowoleni będą też fani aktywnego wypoczynku i spędzania czasu na świeżym powietrzu. Okolica obfituje w tereny zielone. Niecałe 20 minut drogi piechotą od osiedla zlokalizowany jest miejski park. Podobna odległość dzieli mieszkańców od dwóch leśnych kompleksów oraz rezerwatu przyrody. Dotarcie do nich samochodem zajmuje ok. 5 minut. Dodatkowym atutem jest w pełni zintegrowany z warszawskim system roweru miejskiego „Koło Marek”.

Znajdująca się nieopodal trasa szybkiego ruchu S8 to pewność komfortowej podróży do Warszawy. Dojazd do ścisłego centrum miasta zajmie nam ok. 20 minut samochodem. Podróżujących komunikacją miejską ucieszy informacja, że Marki znajdują się w pierwszej strefie biletowej i za bilet na przejazd zapłacą tyle samo, co warszawiacy a do najbliższego przystanku dotrą pieszo w mniej niż 5 minut.

Pierwsze lokale w tej inwestycji będą gotowe do odbioru w 2 kwartale 2024 r. Ich ceny zaczynają się od 379 000 zł.  Więcej informacji na temat inwestycji można znaleźć na: https://novisa.pl/inwestycja/manufaktura-marki

Kontakt Sprzedaż

Skontaktuj się z nami

Białołęka

Biuro sprzedaży

Cieślewskich 53
03-017 Warszawa

 • CMS

  (22) 545 70 20

 • CMS

  10:00 - 18:00 (pn - pt)

  10:00 - 15:00 (sob)

 • CMS
CMS Wytycz trasę

Nowa Wola

Biuro sprzedaży

Ignacego Krasickiego 126
05-500 Nowa Wola

 • CMS

  (22) 545 70 20

 • CMS

  10:00 - 18:00 (pn - pt)

  10:00 - 15:00 (sob)

 • CMS
CMS Wytycz trasę

Obsługa posprzedażowa -  Biuro obsługi klienta