Jakie są największe wady mieszkania w Warszawie?

Jakie są największe wady mieszkania w Warszawie?

Warszawa to miasto możliwości. Stolica to miejsce, w którym można kształcić się, robić karierę zawodową, czy rozwijać własny biznes. Jest jednak również najbardziej zatłoczone, a ceny mieszkań osiągają horrendalne poziomy. Czy w związku z tym w stolicy można żyć wygodnie? Jakie są największe wady mieszkania w Warszawie? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdują się w niniejszym artykule.

Największe wady mieszkania w Warszawie

Na początek warto podkreślić, że wymienione wady dotyczą przede wszystkim mieszkania w centrum Warszawy, ponieważ życie na obrzeżach miasta zdecydowanie się różni. W związku z tym jakie niedogodności wiążą się z mieszkaniem w Warszawie? Przede wszystkim jest to nieustanny pęd, który sprawia ze na ulicach spotykamy tłumy ludzi, którzy zawsze się gdzieś spieszą. Trudno w takich warunkach żyć we własnym tempie, ponieważ w pewnym momencie będzie trzeba się przystosować do tych warunków. W innym wypadku nieustannie będzie nas to irytowało.

Kolejnym minusem są bardzo wysokie ceny mieszkań, które ciągle rosną. W efekcie wiele osób mieszka w małych i niefunkcjonalnych mieszkaniach, których zakup był horrendalnie drogi. Trudno mówić o komforcie mieszkania w stosunku do rodziny z dwójką, czy trójką dzieci, która posiada z reguły 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 30-40m². Wadą jest również hałas i ciągła walka ze smogiem, co nie wpływa pozytywnie na zdrowie i wychowywanie dzieci.

Dom pod Warszawą - rozwiązanie problemów życia w centrum

Rozwiązaniem wymienionych wyżej problemów dotyczących mieszkania w centrum Warszawy jest zakup domu na obrzeżach. Dzięki takiemu rozwiązaniu można żyć zdecydowanie spokojniej i być bliżej natury. Zaletą jest również większa przestrzeń oraz możliwość posiadania własnego ogrodu. Jest to bardzo ważne szczególnie w przypadku rodzin z dziećmi, które mają dzięki temu prywatną przestrzeń do zabawy. 

Zaletą tego rozwiązania jest również niższa cena, co sprawia że kupując dom pod miastem można mieć do dyspozycji dwa razy większą powierzchnię niż w przypadku zakupu mieszkania na Mokotowie, czy Woli. Oprócz tego posiadać również własny ogród, który daje ogromne możliwości w zakresie wypoczynku i rekreacji. Warto zwrócić również uwagę na fakt, że posiadanie domu na przedmieściach Warszawy jest synonimem prestiżu oraz potwierdzeniem osiągniętego statusu społecznego.

Inwestycje Novisa - najwyższa jakość w atrakcyjnej cenie

Zapotrzebowanie na domy pod miastem dedykowane dla rodzin zauważyła firma Novisa Development, która zajęła się tworzeniem rozwiązań zaspokajających tego typu potrzeby. Są to segmenty zlokalizowane w miejscowościach takich jak Zgorzała, Wilanów, Ożarów Mazowiecki, Nowa Wola, Piaseczno, czy Słomin. Są to ciche, przyjazne osiedla, które pozwalają mieszkać z dala od miejskiego zgiełku i żyć własnym tempem. Tego typu rozwiązania pozwalają również budować lokalne społeczności oraz nawiązywać nowe znajomości i przyjaźnie zarówno wśród dzieci jak i dorosłych.

Domy Novisa tworzone są przede wszystkim z myślą o zaspokojeniu potrzeb ich przyszłych mieszkańców oraz zapewnieniu im odpowiedniego komfortu, dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych rozwiązań architektonicznych. Projekty domów jednorodzinnych cechuje również energooszczędność, co pozwala uzyskać oszczędności w domowym budżecie. Szczegóły wszystkich inwestycji Novisa można poznać klikając w link: https://novisa.pl/inwestycje/.

Niezaprzeczalny jest fakt, że życie w Warszawie daje ogromne możliwości. Optymalnym rozwiązaniem wydaje się jednak zamieszkanie w domu jednorodzinnym na jej obrzeżach, co pozwala cieszyć się spokojem i bliskością przyrody.

Kontakt Sprzedaż

Skontaktuj się z nami

Białołęka

Biuro sprzedaży

Brzeziny 6
03-256 Warszawa

 • CMS

  (22) 545 70 20

 • CMS

  10:00 - 18:00 (pn - pt)

  10:00 - 15:00 (sob)

 • CMS
CMS Wytycz trasę

Nowa Wola

Biuro sprzedaży

Ignacego Krasickiego 126
05-500 Nowa Wola

 • CMS

  (22) 545 70 20

 • CMS

  10:00 - 18:00 (pn - pt)

  10:00 - 15:00 (sob)

 • CMS
CMS Wytycz trasę

Obsługa posprzedażowa -  Biuro obsługi klienta