Garderoba w mieszkaniu – pomysł na uporządkowanie przestrzeni

Garderoba w mieszkaniu – pomysł na uporządkowanie przestrzeni

Garderoba w mieszkaniu to nie tylko miejsce do przechowywania ubrań. To przestrzeń, która może odzwierciedlać nasz styl, pomagać w organizacji codziennego życia, a przede wszystkim – pozwalać na uporządkowanie przestrzeni. W tym artykule przedstawimy różne pomysły na garderobę, które można zastosować w domu.

Jak zrobić garderobę?

Planowanie garderoby wymaga przemyślenia kilku kwestii. Przede wszystkim warto zastanowić się, jak dużo miejsca możemy przeznaczyć na garderobę oraz jakie są nasze potrzeby związane z przechowywaniem ubrań i dodatków. Po ustaleniu tych podstawowych kwestii, można przystąpić do projektowania przestrzeni.

Garderoba z meblami na wymiar

Meble na wymiar to doskonały sposób na maksymalne wykorzystanie przestrzeni. Dzięki nim, garderoba może zostać idealnie dopasowana do konkretnego pomieszczenia, co pozwala na stworzenie funkcjonalnej i estetycznej przestrzeni. Bez względu na to, czy dysponujemy dużym pomieszczeniem, czy tylko małym kątem, meble na wymiar pozwolą nam na stworzenie garderoby idealnej dla naszych potrzeb.

Garderoba jako wnęka w pomieszczeniu

Garderoba nie musi być dużym, osobnym pomieszczeniem. Często wystarczająca jest wnęka w pokoju lub korytarzu, którą można zaaranżować na garderobę. Wystarczy dobry pomysł na wykorzystanie przestrzeni, aby stworzyć miejsce, które będzie nie tylko praktyczne, ale również estetycznie prezentujące się w naszym domu.

Garderoba w osobnej szafie

Jeżeli nie mamy możliwości przeznaczenia osobnego pomieszczenia na garderobę, rozwiązaniem może być zakup odpowiednio dużej i funkcjonalnej szafy. Szafa do garderoby powinna być przede wszystkim praktyczna i umożliwiać łatwe przechowywanie ubrań. Dobrze jest zwrócić uwagę na dodatkowe funkcje, takie jak specjalne półki na buty czy systemy do przechowywania biżuterii.

Pomysł na garderobę – aranżacje

Aranżacja garderoby to nie tylko kwestia praktyczności, ale również estetyki. Możemy zdecydować się na minimalistyczną biel, ciepłe drewno, czy nowoczesne szkło. Pamiętajmy, że garderoba to część naszego domu i powinna pasować do reszty wnętrza.

Warto zwrócić uwagę na naszą ofertę. Jesteśmy zaufanym deweloperem z ponad 20-letnim doświadczeniem na rynku budowlanym, oferujemy domy jednorodzinne, które są zaprojektowane z myślą o komforcie i funkcjonalności​​.

Część domów oferowanych przez Novisa Development posiada garderobę, a inne mają trzy sypialnie, jedną z których można zaaranżować na garderobę. Wszystkie domy są budowane z dbałością o najwyższe standardy i detale, co pozwala na spełnienie oczekiwań klientów. Poznaj naszą ofertę https://www.novisa.pl/inwestycje/ 

Kontakt Sprzedaż

Skontaktuj się z nami

Białołęka

Biuro sprzedaży

Brzeziny 6
03-256 Warszawa

 • CMS

  (22) 545 70 20

 • CMS

  10:00 - 18:00 (pn - pt)

  10:00 - 15:00 (sob)

 • CMS
CMS Wytycz trasę

Nowa Wola

Biuro sprzedaży

Ignacego Krasickiego 126
05-500 Nowa Wola

 • CMS

  (22) 545 70 20

 • CMS

  10:00 - 18:00 (pn - pt)

  10:00 - 15:00 (sob)

 • CMS
CMS Wytycz trasę

Obsługa posprzedażowa -  Biuro obsługi klienta