5 pomysłów prezentów DIY na Święta

5 pomysłów prezentów DIY na Święta

Święta Bożego Narodzenia to czas, kiedy chcemy obdarować naszych bliskich prezentami. Czasem jednak brakuje nam pomysłów lub pieniędzy na zakup gotowych prezentów. W takiej sytuacji warto rozważyć DIY prezenty, czyli prezenty wykonane samodzielnie. Oto 5 pomysłów na takie prezenty:

 1. Ozdoby choinkowe - ozdoby choinkowe to jeden z najpopularniejszych prezentów świątecznych. Możesz wykonać je samodzielnie, na przykład z papieru, słomy, drewna czy szkła. Z pewnością zadowolą one zarówno dzieci, jak i dorosłych.

 2. Kartki świąteczne - kartki świąteczne to kolejny pomysł na prezent DIY. Możesz wykonać je z papieru, kartonu lub innych materiałów, na przykład z włóczki lub bibuły. To idealny prezent dla rodziców, dziadków czy rodzeństwa.

 3. Obraz - jeśli jesteś artystycznie uzdolniony, możesz wykonać obraz, który będzie idealnym prezentem dla bliskiej osoby. Może to być obraz olejny, akwarelowy lub wykonany innymi technikami malarskimi.

 4. Zestaw do grzanego wina - grzane wino to idealny sposób na ogrzanie się w chłodne zimowe wieczory. Możesz wykonać zestaw do grzanego wina składający się z wina, karafki, kubków i przypraw do grzanego wina. To idealny prezent dla wszystkich miłośników tego rozgrzewającego napoju.

 5. Ręcznie robione świece zapachowe - świece zapachowe to kolejny pomysł na prezent DIY. Możesz wykonać je z wosku, zapachów i wkładów zapachowych, tworząc oryginalne i niepowtarzalne świece zapachowe. To idealny prezent dla wszystkich, którzy lubią przytulne wnętrza.


Święta Bożego Narodzenia to najlepszy czas, aby spędzić je w domu z rodziną i bliskimi. Jeśli chcesz spędzić je w komfortowych warunkach, warto rozważyć zakup domu z ogrodem. Novisa oferuje szeroki wybór domów o różnych metrażach i cenach, w tym domy z ogrodem od 489 000 zł. Dzięki temu będziesz mógł cieszyć się nie tylko świętami, ale także codziennym życiem w przestronnym i wygodnym domu. Aktualną ofertę można znaleźć tutaj https://www.novisa.pl/inwestycje/  

Pamiętaj, że DIY prezenty to świetny sposób na to, aby obdarować bliskich oryginalnymi i niepowtarzalnymi prezentami. Nie ważne, czy wybierzesz ozdoby choinkowe, kartki świąteczne, obraz, biżuterię czy skarpetki - ważne, aby prezent był wyjątkowy i wykonany z sercem. W ten sposób z pewnością sprawisz radość swoim bliskim i spędzisz niezapomniane święta w gronie rodziny i przyjaciół.

Kontakt Sprzedaż

Skontaktuj się z nami

Białołęka

Biuro sprzedaży

Cieślewskich 53
03-017 Warszawa

 • CMS

  (22) 545 70 20

 • CMS

  10:00 - 18:00 (pn - pt)

  10:00 - 15:00 (sob)

 • CMS
CMS Wytycz trasę

Nowa Wola

Biuro sprzedaży

Ignacego Krasickiego 126
05-500 Nowa Wola

 • CMS

  (22) 545 70 20

 • CMS

  10:00 - 18:00 (pn - pt)

  10:00 - 15:00 (sob)

 • CMS
CMS Wytycz trasę

Obsługa posprzedażowa -  Biuro obsługi klienta