W jakich miejscowościach naokoło Warszawy buduje się osiedla domów jednorodzinnych? Jaki typ zabudowy przeważa?

W jakich miejscowościach naokoło Warszawy buduje się osiedla domów jednorodzinnych? Jaki typ zabudowy przeważa?

Boom budowlany w Polsce nie ustaje, o czym świadczy ogrom nowych inwestycji, które pojawiają się praktycznie wszędzie. Największe wrażenie robią nowoczesne osiedla domów jednorodzinnych powstające na obrzeżach dużych miast. Oczywiście liderem jest Warszawa i jej okoliczne miejscowości, gdzie powstaje najwięcej tego typu inwestycji. Jaki typ budynków przeważa? W jakich miejscowościach naokoło Warszawy powstają osiedla domów jednorodzinnych? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdują się w niniejszym artykule.

W jakich miejscowościach wokół Warszawy powstają nowe osiedla domów jednorodzinnych?

Rosnący popyt na domy jednorodzinne sprawia, że buduje się ich znacznie więcej niż jeszcze kilka, czy kilkanaście lat temu. Naokoło Warszawy powstają nowoczesne osiedla, które budowane są w zgodzie z najnowszymi technologiami architektonicznymi, a co za tym idzie oferują przyszłym mieszkańcom wysoki komfort, bezpieczeństwo oraz funkcjonalność. Gdzie są zlokalizowane? Obecnie duże inwestycje jednorodzinne realizowane są w miejscowościach takich jak Zgorzała, Nowa Wola, Słomin, Marki, Józefosław, Falenty, czy Ożarów Mazowiecki. Ich szczegóły można poznać klikając w link: https://novisa.pl/inwestycje/. W przypadku Novisa Development, czyli dewelopera, który jest liderem budownictwa jednorodzinnego w Polsce usytuowanie nowych osiedli wynika przede wszystkim ze znakomitego skomunikowania tych miejscowości z centrum Warszawy oraz bliskości terenów zielonych. Te dwie kwestie pozwolą ich przyszłym mieszkańcom spokojnie żyć i sprawnie przemieszczać się do pracy, czy szkoły.

Jakiego rodzaju domy powstają na nowych osiedlach mieszkaniowych pod Warszawą?

Nowoczesne osiedla mieszkaniowe powstające na przedmieściach Warszawy to przede wszystkim szeregowce, których przykładem mogą być segmenty Zgorzała. Każda z nieruchomości posiada własny ogród, który dodatkowo zwiększa jej funkcjonalność. Posiadanie ogrodu umożliwia spędzanie większej ilości czasu na świeżym powietrzu oraz urządzanie w nim przyjęć dla gości. Bliźniak pod Warszawą to rozwiązanie dla osób, które chcą dysponować większą przestrzenią do życia. Wynika to z faktu, że jego koszt jest porównywalny do mieszkania na Woli, czy Mokotowie, natomiast powierzchnia użytkowa jest z reguły dwukrotnie większa. Większy metraż bezpośrednio przekłada się na wygodę i komfort użytkowania, a także większą funkcjonalność budynku. Dzięki temu w tego typu domach doskonale czują się osoby posiadające lub planujące mieć dzieci. 

Inwestycje Novisa - nowoczesne domy dla ceniących spokój

Domy pod Warszawą budowane przez Novisa Development to rozwiązania dedykowane dla osób, które chcą uciec od zgiełku wielkiego miasta, ale jednocześnie mieszkać na tyle blisko, by szybko dostać się do centrum stolicy. Domy te najczęściej kupują osoby, które cenią sobie spokój, a także chcą żyć we własnym tempie i obcować z naturą. Bliskość terenów zielonych pozwala systematycznie wybierać się na wycieczki rowerowe, czy spacery po lesie. Takie położenie osiedli jest również korzystne dla rodzin z dziećmi, ponieważ mogą one spędzać więcej czasu na świeżym powietrzu, a co za tym idzie lepiej się rozwijać.

Podjęcie decyzji o zamieszkaniu pod Warszawą może w pewnym stopniu wymagać stylu życia. Niewątpliwie jednak jest to zmiana na lepsze, ponieważ pozwala zwolnić, ograniczyć stres oraz spędzać więcej czasu z rodziną i być blisko przyrody.

Kontakt Sprzedaż

Skontaktuj się z nami

Białołęka

Biuro sprzedaży

Cieślewskich 53
03-017 Warszawa

 • CMS

  (22) 545 70 20

 • CMS

  10:00 - 18:00 (pn - pt)

  10:00 - 15:00 (sob)

 • CMS
CMS Wytycz trasę

Nowa Wola

Biuro sprzedaży

Ignacego Krasickiego 126
05-500 Nowa Wola

 • CMS

  (22) 545 70 20

 • CMS

  10:00 - 18:00 (pn - pt)

  10:00 - 15:00 (sob)

 • CMS
CMS Wytycz trasę

Obsługa posprzedażowa -  Biuro obsługi klienta