Miasto Ogród 2 – nowy etap osiedla premium w Ożarowie Mazowieckim już w sprzedaży

Miasto Ogród 2 – nowy etap osiedla premium w Ożarowie Mazowieckim już w sprzedaży

Nowy etap to 24 lokale w zabudowie bliźniaczej zaprojektowane z myślą o rodzinach, które potrzebują więcej przestrzeni. Te liczące 111,52 m2 i 113,85 m2 domy posiadają 4 lub 5 pokoi i przestronne, widne wnętrza, a także prywatne ogrody, tarasy dachowe i dwa miejsca parkingowe dla każdej rodziny.

—  Projektując ten etap inwestycji, mieliśmy na uwadze zwłaszcza potrzeby kilkuosobowej rodziny —  mówi Zachariasz Nercz, Dyrektor Działu Marketingu i Sprzedaży Novisa Development – Dlatego Miasto Ogród 2 wyróżniają duże metraże i przemyślane rozwiązania architektoniczne, które z jednej strony pozwalają ciekawie zaaranżować przestrzeń, a z drugiej posiadają wszystkie udogodnienia, których poszukują rodziny.

Pierwszy rzut oka

Kolejne odsłony inwestycji Miasto Ogród, mimo widocznych różnic tworzą harmonijną przemyślaną całość.

—  Każdy etap jest unikatowy stylistycznie, całość łączą jednak wspólne akcenty: duże przeszklenia i mniejsze lub większe powierzchnie ceglane – mówi Weronika Zblewska, architekt odpowiedzialna za projekt osiedla – W drugiej odsłonie inwestycji podobnie jak poprzednio postawiliśmy na połączenie nowoczesności z tradycją. Grafitowe ramy i akcenty wykończeniowe kontrastują z jasnoszarą elewacją i stanowią elementy nowoczesne, a cegła i dwuspadowy dach przemycają odrobinę tradycji — dodaje.

Zaglądamy do środka

Pomieszczenia w budynkach, dzięki ponadstandardowej wysokości i licznym przeszkleniom są jasne i przestronne — zwłaszcza salony, połączone z aneksem kuchennym, które liczą 34 i niemal 40 m2. Dodatkowo na parterze znajduje się łazienka i spiżarnia. Piętro domu to 3 sypialnie, z czego największa posiada własną łazienkę a w przypadku lokali 4-pokojowych również garderobę. Na piętrze znajduje się też duża łazienka dla domowników. W przypadku lokali 5-pokojowych ostatnie pomieszczenie mieści się na trzeciej kondygnacji i zapewnia największą prywatność. Jednocześnie można z niego wyjść bezpośrednio na duży ponad 19-metrowy taras, z którego roztacza się widok na miasto. Każdy dom posiada też prywatny ogród, do którego można wyjść bezpośrednio przez drzwi balkonowe z salonu.

Wychodzimy przed dom

Metraże ogrodów wynoszą od 63 m2 do 251 m2 – tak, by każdy mógł dobrać przestrzeń, której wielkość mu odpowiada. Oprócz przydomowych ogrodów na osiedlu powstaną kompleksy ogrodów deszczowych.

—  W ogrodach deszczowych nasadzone zostaną gatunki roślin hydrofitowych, odpornych na okresowe susze i zalewnie —  mówi Weronika Zblewska. —  Dzięki dużemu zróżnicowaniu gatunków kwitnących o różnych porach roku, mieszkańcy osiedla będą mogli cieszyć się bogatą szatą roślinną w swoim najbliższym otoczeniu praktycznie przez cały okres od wiosny do jesieni.

Ogrody deszczowe spełniają też inne ważne funkcje — wspomagają retencje i stanowią rezerwuar wody dla pozostałych roślin w czasie suszy. Zwiększają bioróżnorodność na osiedlu, dając schronienie i pokarm różnym gatunkom pożytecznych owadów. Co więcej, obniżają temperaturę powietrza nawet o kilka stopni, co mieszkańcy docenią zwłaszcza w okresie letnich upałów. Pomagają też utrzymać odpowiednią wilgotność powietrza i wpływają korzystnie na mikroklimat, a ich pielęgnacja jest niezwykle prosta.

Dla zmotoryzowanych dużym ułatwieniem będą przynależne do każdego lokalu miejsca parkingowe – jedno zewnętrzne a drugie w garażu. Dzięki temu rozwiązaniu zniknie konieczność szukania miejsca parkingowego dla drugiego auta (a niekiedy nawet dla pierwszego).

Zwiedzamy okolicę

Wybierając się na przechadzkę po okolicy, odkryć można, że Ożarów Mazowiecki łączy cechy wiejskiego krajobrazu z wygodą miejskich rozwiązań. Miasto posiada rozbudowaną infrastrukturę handlowo-usługowa i rekreacyjną, do której zaliczają się m.in. boiska, korty tenisowe, ośrodki sportowe i kluby jeździeckie. Nie mniej imponująca jest oferta okolicznych placówek edukacyjnych. W pobliżu osiedla zlokalizowane są zarówno prywatne, jak i publiczne żłobki, przedszkola i szkoły. Czas wolny dzieci spędzą na okolicznych placach zabaw, mogą też skorzystać z oferty zajęć edukacyjnych i artystycznych w pobliskim Domu Kultury Uśmiech lub wybrać zajęcia sportowe w Ośrodku Sportu i Rekreacji.

Codzienne zakupy mieszkańcy Miasto Ogród 2 zrobią w zaledwie kilka minut od wyjścia z domu. Niedaleko osiedla mieszczą się sklepy popularnych sieci handlowych takich jak Żabka czy Lewiatan. W sąsiedztwie znajduje się też Galeria Ożarów. Łatwo dostępne są również inne popularne usługi i miejsca: fryzjer, stomatolog, przychodnia lekarska czy paczkomat.

Sąsiedztwo osiedla to otoczone ogrodami domki jednorodzinne a nieco dalej miejskie zieleńce i parki — w tym 15-hetarowy park Ołtarzewski, do którego mieszkańcy osiedla dotrą spacerem w niespełna kwadrans. Na dalsze piesze wędrówki i rowerowe wyprawy można wybrać się do znajdujących się w okolicy kompleksów leśnych: Kampinoskiego Parku Narodowego i obejmujący obszar 50 ha, rezerwatu „Wolica”.

Na lody do stolicy

Ożarów Mazowiecki to w pełni nowoczesne miasto, które zapewnia swoim mieszkańcom liczne udogodnienia. Jeśli jednak konieczna jest podróż do stolicy, bo akurat tam sprzedają ten jeden smak lodów, który uwielbia Wasze dziecko – dojazd nie stanowi najmniejszego problemu. Komfort podróży zapewni przebiegająca w pobliżu trasa S8. Podróż autobusem do Warszawy jest równie wygodna. Najbliższy przystanek autobusowy znajduje się zaledwie kilka minut drogi spacerem od osiedla.

 

Ceny lokali w inwestycji Miasto Ogród 2 zaczynają się od 869 000 zł. Przyszli właściciele odbiorą klucze do lokali już w 2 kwartale 2023 roku.

Więcej informacji na temat inwestycji można znaleźć na: https://novisa.pl/inwestycja/miasto-ogrod-2

Kontakt Sprzedaż

Skontaktuj się z nami

Białołęka

Biuro sprzedaży

Brzeziny 6
03-256 Warszawa

 • CMS

  (22) 545 70 20

 • CMS

  10:00 - 18:00 (pn - pt)

  10:00 - 15:00 (sob)

 • CMS
CMS Wytycz trasę

Nowa Wola

Biuro sprzedaży

Ignacego Krasickiego 126
05-500 Nowa Wola

 • CMS

  (22) 545 70 20

 • CMS

  10:00 - 18:00 (pn - pt)

  10:00 - 15:00 (sob)

 • CMS
CMS Wytycz trasę

Obsługa posprzedażowa -  Biuro obsługi klienta