Osiedle Pod Topolami – rusza sprzedaż nowej inwestycji w Zamieniu pod Warszawą

Osiedle Pod Topolami – rusza sprzedaż nowej inwestycji w Zamieniu pod Warszawą

W ramach inwestycji Pod Topolami w podwarszawskiej miejscowości Zamienie powstanie 36 domów w zabudowie szeregowej i bliźniaczej o metrażach od 62,81 do 81,22 m2. Domy charakteryzować się będą nowoczesnym designem, funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń oraz posiadać będą prywatne ogrody do aranżacji przez właścicieli. Lokalizacja zapewni przyszłym mieszkańcom spokój i uroki wiejskiej okolicy, infrastrukturę niezbędną do wygodnego życia i komfort szybkiego dojazdu do stolicy.

 

  Dzięki dogodnej lokalizacji zapewniającej dobry dojazd do Warszawy mieszkańcy osiedla Pod Topolami nie muszą rezygnować ze swoich planów i pracy w stolicy mówi Zachariasz Nercz dyrektor działu marketingu i sprzedaży Novisa Development.    Mają natomiast zapewnioną wyjątkową swobodę i prywatność, i to w cenie mieszkania w stolicy. Pierwsze budynki w tej inwestycji gotowe będą do odbioru w IV kwartale 2023.

 

Nowoczesny design i funkcjonalne wnętrza

 

Nowa, kameralna inwestycja w Zamieniu złożona z niewysokich budynków doskonale wkomponowuje się w okoliczną architekturę, gdzie prym wiodą małe osiedla domków jednorodzinnych. Proste, nowoczesne bryły i elewacje utrzymane w kolorach bieli i  szarości sprawiają, że budynki zyskują ponadczasowy charakter. Elementy elewacji w kolorach naturalnego drewna doskonale tonują surowość bieli i wraz z zielenią ogrodów dają wrażenie przytulności i naturalności.

 

Ważną rolę w projekcie odgrywa przestrzeń. Optymalne usytuowanie poszczególnych domów względem stron świata, duże przeszklenia i ponadstandardowa wysokość pomieszczeń sprawiają, że wnętrza są jasne i dobrze doświetlone, co znacznie podnosi komfort użytkowania lokalu.

 

Monika Stępińska architektka odpowiadająca za projekt osiedla „Pod Topolami”, zadbała o to, by wszystkie domy miały przyjazny i funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Przestronne salony z aneksami kuchennymi na parterze są wyjątkowo ustawne, a dzięki optymalnemu rozplanowaniu w części lokali istnieje możliwość wydzielenia odrębnej kuchni. Udogodnieniem jest też znajdująca się na tym poziomie łazienka z prysznicem dla gości oraz schowek na rzeczy, które warto mieć zawsze pod ręką. Na piętrze, w strefie prywatnej znajdują się sypialnie i duża, komfortowa łazienka.

 

Z naturalnie oświetlonego salonu można wyjść przez drzwi balkonowe bezpośrednio do ogrodu. Metraże ogrodów są bardzo zróżnicowane od przytulnych 24-metrowych ogródków po imponujące 200-metrowe przestrzenie zielone. Ogrody można zaaranżować zgodnie z własnym gustem i potrzebami. Tylko od naszej wyobraźni zależy czy znajdzie się tu urokliwa altana, kącik wypoczynkowy czy ogrodowa huśtawka i piaskownica dla dzieci. Do każdego domu przynależeć też będzie jedno lub dwa miejsca postojowe.

 

Infrastruktura dopasowana do potrzeb rodzin

 

Mieszkańcy inwestycji Pod Topolami, którzy posiadają dzieci, docenią przyjazną rodzinom infrastrukturę. Od najbliższego przedszkola dzielić ich będą jedynie 2 minuty spacerem. Niewiele dłużej zajmie im droga do odległego o 230 metrów żłobka. W pobliżu osiedla, przy ul. Waniliowej znajduje się też nowoczesna szkoła podstawowa, w której 1 września 2021 roku rozpoczęli naukę pierwsi uczniowie. Na terenie szkoły powstał plac zabaw, a w 2022 roku uruchomione zostanie boisko wraz z infrastrukturą sportową. Szkoła posiada też bogatą ofertę zajęć dodatkowych dla uczniów. Funkcjonuje tu również przedszkole zapewniające najmłodszym opiekę w godzinach od 7.30 do 17.30.

 

Dom pod miastem w cenie mieszkania to wyjątkowa swoboda oraz gwarancja znacznej prywatności. Czas wolny mieszkańcy osiedla Pod Topolami spędzać będą  na własnej działce, w otoczeniu ogrodowej zieleni. Będą mogli też korzystać z możliwości, jakie daje okolica i bliskość licznych terenów zielonych oraz pobliska infrastruktura sportowo-rekreacyjna, zachęcająca do spędzania czasu aktywnie. 

 

Kontakt Sprzedaż

Skontaktuj się z nami

Białołęka

Biuro sprzedaży

Cieślewskich 53
03-017 Warszawa

 • CMS

  (22) 545 70 20

 • CMS

  10:00 - 18:00 (pn - pt)

  10:00 - 15:00 (sob)

 • CMS
CMS Wytycz trasę

Nowa Wola

Biuro sprzedaży

Ignacego Krasickiego 126
05-500 Nowa Wola

 • CMS

  (22) 545 70 20

 • CMS

  10:00 - 18:00 (pn - pt)

  10:00 - 15:00 (sob)

 • CMS
CMS Wytycz trasę

Obsługa posprzedażowa -  Biuro obsługi klienta