Top trójka seriali z akcją na przedmieściach Warszawy

Top trójka seriali z akcją na przedmieściach Warszawy

Któż z nas nie uwielbia śledzić losów rodzin przedstawianych w polskich serialach? Sympatyczni lub nie- to już kwestia gustu- bohaterzy sitcomów często są powodem dyskusji, a nawet sprzeczek. Podglądamy ich styl życia, nawet nie zdając sobie z tego sprawy. Cieszymy się, że „on” ma wredną żonę, podczas gdy nasza jest wcieleniem anioła… albo jakoś tak. A zastanawialiście się, jak oni się tak mieszczą w kupie, nie wchodząc sobie w drogę? No właśnie! Oni mieszkają w domach i segmentach. Ot, co.

Rodzina zastępcza w gotowym domu pod Warszawą

Ktoś mógłby się zapytać, skąd to połączenie? Film, dom i okolica. Prawdopodobnie, tak jak większość z nas, jestem odrobinę wścibski, a styl życia moich ulubionych bohaterów serialowych po prostu mi się podoba. Jednak najbardziej zazdroszczę im przestrzeni i swobody, z jaką poruszają się po swoich domach. Ba, nawet z żoną zamieniamy się w architektów wnętrz, omawiając kwestię sensowności ustawienia ścianki w tym lub innym miejscu. A może po prostu odrobinkę zazdrościmy?

Pan Jacek Kwiatkowski, mimo iż dzierży dumnie buławę głowy rodziny, nader często wycofuje się na z góry upatrzoną pozycję, czyli do garażu. Tu zapadają najważniejsze decyzje, tutaj też znajduje wytchnienie od ciągłych swarów i przekomarzań reszty wesołej rodzinki.

Marzenie faceta! Po każdym odcinku biegnę do komputera sprawdzić, czy są i jakie domy na sprzedaż w Warszawie lub okolicach. Właściwie, to poza garażem niewiele więcej mnie interesuje, chociaż…

Król przedmieścia i jego dom z ogrodem w Warszawie

Historia biznesmena Leszka Kowalskiego, który został omyłkowo wzięty za nowego bossa mafii, powinna być omawiana ze studentami na zajęciach z psychologii i socjologii.

Aż dziw bierze, że członkowie rodziny plus ochroniarz Lodówa, nie pozabijają się nawzajem, od samego patrzenia na siebie. Pewnie dlatego, że każde z nich ma swój prywatny kąt, w którym może zaznać odrobinę wytchnienia. Taaak, w blokach tego nie uświadczysz, niestety.

Sitcom liczy sobie 20 lat, jest rówieśnikiem firmy deweloperskiej Novisa Development, która dziwnym zbiegiem okoliczności buduje domy na sprzedaż w okolicach Warszawy.

Domy segmenty, okolice Warszawy w sam raz dla Rodzinki pl

Boscy są boscy, bez dwóch zdań. Ta pięcioosobowa rodzina jest mi najbliższa. Może dlatego, że akcja sitcomu dzieje teraz, niemal dzisiaj. Wszystko, co ich otacza, jest mi bliskie i znajome. Zresztą, sami możecie się przekonać.

Podobne osiedla można znaleźć na stronie https://novisa.pl/inwestycje/, chociaż nie. Te w necie są zdecydowanie bardziej luksusowe. A i cena za m² mieszkania robi wrażenie. 7 018 zł/ m² w porównaniu z 11 000 zł/ m² w Wilanowie, to prawie darmo!

Pojemne piętro, duży salon połączony z kuchnią, garaż i funkcjonalna piwnica, która na dobrą sprawę piwnicy nawet nie przypomina.

Zazdroszczę Boskim tych wspólnych wieczorów, kiedy Natalia leży sobie wygodnie na sofie, podczas kiedy reszta chłopaków powciskana w fotele usiłuje coś oglądać w TV. No, ale do tego potrzeba miejsca, spokoju i własnego azylu.

A jakby tak samemu spróbować? W końcu to nic nie kosztuje. Deweloper udostępnił formularz kontaktowy, można napisać, zapytać. Może nawet dają opcję finansowania? Napiszę, kilka minut mnie nie zbawi, za to mina żony, bezcenna! Kto wie, może zostaniemy sąsiadami?

Kontakt Sprzedaż

Skontaktuj się z nami

Białołęka

Biuro sprzedaży

Cieślewskich 53
03-017 Warszawa

 • CMS

  (22) 545 70 20

 • CMS

  10:00 - 18:00 (pn - pt)

  10:00 - 15:00 (sob)

 • CMS
CMS Wytycz trasę

Nowa Wola

Biuro sprzedaży

Ignacego Krasickiego 126
05-500 Nowa Wola

 • CMS

  (22) 545 70 20

 • CMS

  10:00 - 18:00 (pn - pt)

  10:00 - 15:00 (sob)

 • CMS
CMS Wytycz trasę

Obsługa posprzedażowa -  Biuro obsługi klienta