Slow Wilanów od Novisa Development – dobre życie w cenie

Slow Wilanów od Novisa Development – dobre życie w cenie

W otoczeniu parków, lasów i rezerwatów przyrody powstanie 11 budynków. Staną przy mało uczęszczanej ulicy Gratyny na Kępie Zawadowskiej w sąsiedztwie domów jednorodzinnych i eleganckich willi, na zielonym Wilanowie. W inwestycji przewidziano lokale w popularnych metrażach od 64 do 101 m, które spełnią oczekiwania zarówno singli, jak i rodzin.


— Slow Wilanów to nasza propozycja dla spragnionych życia w harmonii z naturą — mówi Zachariasz Nercz, dyrektor marketingu i sprzedaży Novisa Development - Dlatego wybierając lokalizację pod tę inwestycję, interesowało nas w pierwszej kolejności, by przyszli mieszkańcy mieli zapewniony bezpośredni kontakt z przyrodą. Dodatkowo każdy lokal posiada prywatny ogród, by mogli w pełni delektować się bliskością natury.


Niektóre ogrody w inwestycji liczą sobie nawet 236 m2 i zapewniają mieszkańcom rzadko spotykaną w mieście intymność. Dobrze powinny się tu czuć zwłaszcza osoby świadome swoich potrzeb, które chcą wziąć „urlop” od panującego w centrum miasta zgiełku i dla których największe znaczenie ma dobra jakość życia. Dlatego mieszkańcy oprócz mnogości terenów zielonych i rekreacyjnych znajdą w okolicy praktycznie wszystkie udogodnienia, które zapewnia miasto.


Lokalizacja szyta na miarę


W dzielnicy znajduje się pełna miejska infrastruktura gwarantująca dostęp do licznych usług i atrakcji. Do sklepów i centrów handlowych dotrzemy w mniej niż kwadrans podobnie jak do przychodni, aptek, restauracji, obiektów sportowych i rekreacyjnych.

 

Rodziców ucieszy bogata i zróżnicowana oferta prywatnych i państwowych placówek edukacyjnych. Dojazd do szkół, przedszkoli i żłobków zajmuje od kilku do kilkunastu minut. W Wilanowie znajdują się również Centrum Kultury i Międzypokoleniowe Centrum Edukacji i oczywiście Pałac Króla Jana III z przepięknym kompleksem ogrodowo-parkowym. Zarówno w posiadającym kilka filii na terenie dzielnicy Centrum Kultury, jak i w samym pałacu odbywają się liczne wystawy, koncerty, warsztaty i wykłady, a także zajęcia edukacyjne i półkolonie dla dzieci.


Jednak największym atutem tego kameralnego osiedla jest bliskość terenów zielonych i rekreacyjnych. W ciągu mniej niż kwadransa jazdy autem dotrzemy do rezerwatów przyrody: m.in. Morysina, Las Natolińskiego i Wysp Świderskich. Kilka minut samochodem dzieli mieszkańców osiedla od Ogrodów Wilanowskich i Parku Rosochaty i niewiele więcej od Plaży Wilanów i Plaży Zawady zaś dojazd rowerem z Slow Wilanów do Ogrodu Botanicznego PAN w Powiśnie zajmuje ok. 25 minut.


Zadowoleni z zakupu lokalu w tej lokalizacji powinny być również fani sportu. W pobliżu znajdą liczne tereny rekreacyjne i obiekty sportowe: boiska, korty tenisowe, pole golfowe czy kluby jeździeckie i fenomenalny Park Kultury w Powsinie z kręgielnią, siłownią zewnętrzną, basenem, parkiem linowym, leśnym placem zabaw i wieloma innymi atrakcjami.


Okiem architekta


Projektując dwulokalowe budynki, architekci postawili na połączenie tradycji z nowoczesnością. Elewacje budynków utrzymane są w odcieniach klasycznej bieli i wzbogacone elementami o wzorze cegły w ciepłych odcieniach brązu, które nadają budynkom przytulności. Dzięki ponadstandardowej wysokości pokoje są jasne i przestronne a funkcjonalny podział na strefę dzienną z salonem na parterze i prywatną z sypialniami na piętrze to sprawdzone rozwiązanie, które pozwala intuicyjne zaaranżować przestrzeń. W przemyślany sposób zaprojektowano również układ całego osiedla.


— Budynki otoczone są dużą ilością terenów zielonych, a wszystkie lokale są narożne, co pozwala zachować znaczną intymność — mówi Katarzyna Polańska architekt odpowiedzialna za projekt osiedla — Zróżnicowano metraże tak, aby każdy znalazł odpowiedni lokal dopasowany dla siebie i swoich bliskich. Są tu zarówno budynki o metrażach ok. 60m2, jak i 100m2. Lokale posiadają duże przeszklenia, co pozwala na doskonałe ich doświetlenie.


W budynkach zastosowana zostanie wentylacja mechaniczna, która pozwoli odzyskać część ciepła z ogrzanego powietrza. Rekuperacja, bo o niej mowa, to energooszczędna technologia pozwalająca m.in. skutecznie odprowadzić parę i zapachy emitowane przez kuchenkę, przez co pozbawia dom nadmiernej wilgoci. Pozwala też utrzymać powietrze w domu w odpowiedniej czystości, pozbawiając je częściowo kurzu i roztoczy. To wiadomość szczególnie ważna dla alergików.


A jeśli zatęsknię za miejskim gwarem?


Slow life to życie blisko natury, czas na własne pasje, na relacje z przyjaciółmi i bliskimi — słowem na to, co najważniejsze. To też uważność i wsłuchanie się w siebie i swoje potrzeby a te potrafią nas niekiedy zaskoczyć. Tym, którzy zapragną zanurzyć się na powrót w miejskiej dżungli, wystarczy zaledwie 20 minut samochodem, by znaleźć się w ścisłym centrum stolicy. Dojazd dodatkowo usprawnia Południowa Obwodnica Warszawy znajdująca się 4 minuty drogi samochodem od osiedla. Niemotoryzowani bez trudu dostaną się do miasta autobusem linii 164 – od przystanku dzieli ich zaledwie 4 -minutowy spacer.

Zainteresowała Cię ta inwestycja? Więcej informacji na jej temat znajdziesz na: https://novisa.pl/inwestycja/slow-wilanow 

Kontakt Sprzedaż

Skontaktuj się z nami

Białołęka

Biuro sprzedaży

Cieślewskich 53
03-017 Warszawa

 • CMS

  (22) 545 70 20

 • CMS

  10:00 - 18:00 (pn - pt)

  10:00 - 15:00 (sob)

 • CMS
CMS Wytycz trasę

Nowa Wola

Biuro sprzedaży

Ignacego Krasickiego 126
05-500 Nowa Wola

 • CMS

  (22) 545 70 20

 • CMS

  10:00 - 18:00 (pn - pt)

  10:00 - 15:00 (sob)

 • CMS
CMS Wytycz trasę

Obsługa posprzedażowa -  Biuro obsługi klienta