Prysznic czy wanna? Co wybrać

Prysznic czy wanna? Co wybrać

Prysznic czy wanna - co wybrać? To pytanie zadaje sobie wiele osób podczas urządzania swojego mieszkania lub domu. Obie opcje mają swoje plusy i minusy, dlatego warto dokładnie je przeanalizować, aby wybrać rozwiązanie najlepiej dopasowane do naszych potrzeb i preferencji.

Plusy i minusy prysznica

Prysznic ma wiele zalet. Przede wszystkim jest szybszy i bardziej wygodny w użytkowaniu. Pozwala również oszczędzić wodę, co przyczynia się do ochrony środowiska. Prysznic jest również łatwiejszy do utrzymania w czystości, ponieważ nie ma trudno dostępnych zakamarków, jak w przypadku wanny.

 

Jednak prysznic ma również swoje wady. Przede wszystkim nie daje takiej samej przyjemności z relaksu jak wanną. Ponadto, w przypadku osób starszych lub niepełnosprawnych, korzystanie z prysznica może być trudne, ponieważ wymaga ono większej stabilności i zwinności.


Plusy i minusy wanny
 

Wanna z kolei, jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy cenią sobie relaks i wygodę. Korzystanie z wanny daje poczucie luksusu i przyjemności, a także pozwala na pełne rozluźnienie ciała i umysłu. Wanna jest również dobrym rozwiązaniem dla rodziców, ponieważ umożliwia kąpiel dzieciom w bezpieczny sposób.

 

Jednak wanna ma również swoje wady. Przede wszystkim zajmuje dużo więcej miejsca niż prysznic, co może być problematyczne w małych łazienkach. Ponadto, korzystanie z wanny zużywa dużo więcej wody niż prysznic, co jest szkodliwe dla środowiska. Wanna wymaga również regularnego czyszczenia, co może być uciążliwe.


Co wybrać?
 

Większość domów od Novisa Development ma dwie łazienki, dzięki czemu można cieszyć się zarówno komfortem prysznica, jak i wygody wanny. Dzięki temu każdy może wybrać rozwiązanie, które najlepiej spełni jego potrzeby i preferencje. Należy jednak pamiętać, że wybór pomiędzy prysznicem a wanną powinien być dokonany rozważnie, biorąc pod uwagę wszystkie zalety i wady obu rozwiązań. 

Zobacz naszą ofertę https://www.novisa.pl/inwestycje/ 

Kontakt Sprzedaż

Skontaktuj się z nami

Białołęka

Biuro sprzedaży

Cieślewskich 53
03-017 Warszawa

 • CMS

  (22) 545 70 20

 • CMS

  10:00 - 18:00 (pn - pt)

  10:00 - 15:00 (sob)

 • CMS
CMS Wytycz trasę

Nowa Wola

Biuro sprzedaży

Ignacego Krasickiego 126
05-500 Nowa Wola

 • CMS

  (22) 545 70 20

 • CMS

  10:00 - 18:00 (pn - pt)

  10:00 - 15:00 (sob)

 • CMS
CMS Wytycz trasę

Obsługa posprzedażowa -  Biuro obsługi klienta