Kolacja walentynkowa w domu – 7 niezbędnych rzeczy, by ją przygotować

Kolacja walentynkowa w domu – 7 niezbędnych rzeczy, by ją przygotować

Kolacja walentynkowa w domu to doskonały pomysł na wyjątkowe i romantyczne wieczory z ukochaną osobą. Aby przygotować ją perfekcyjnie, warto zadbać o kilka niezbędnych rzeczy.

 

1. Zadbaj o blask świec

Świece to element, który nadaje przytulnego klimatu każdej kolacji. Mogą być ustawione na stole lub położone w różnych miejscach w pokoju. Pamiętaj, by wybrać świece o zapachu, który oboje lubicie.

 

2. Wybierz modną zastawę

Wybór odpowiedniej zastawy to ważny element przygotowania kolacji walentynkowej. Możesz postawić na klasyczną czerwoną ceramikę lub wybrać bardziej nowoczesny styl. Pamiętaj, by dobrać kolorystykę zastawy do koloru kwiatów, które będziesz ustawiać na stole.

 

3. Przygotuj piękny stół

Odpowiednie udekorowanie stołu to kolejny ważny element przygotowania kolacji. Możesz ustawić na nim kwiaty, świece oraz ozdobne serwetki. Pamiętaj, by przyciemnić światło w pokoju, by stół prezentował się jeszcze bardziej romantycznie.

 

4. Czas na wspólne gotowanie

Wspólne gotowanie to doskonały sposób na spędzenie czasu z ukochaną osobą. Możesz wcześniej przygotować składniki i wspólnie przygotować pyszne dania.

 

5. Pora na pyszny deser

Nie może zabraknąć pysznego deseru na kolacji walentynkowej. Możesz przygotować ciasto lub podać owoce z sosem czekoladowym.

 

6. Pamiętaj o nastrojowym oświetleniu

Nastrojowe oświetlenie to kluczowy element przygotowania romantycznej kolacji. Możesz ustawić lampki nocne lub świece. Pamiętaj, by odpowiednio dobrać oświetlenie do stylu pomieszczenia oraz koloru stołu.

 

7. Zwieńcz ją seansem filmowym

Po skończonej kolacji, warto zwieńczyć ją seansem filmowym. Możesz wybrać film, który oboje lubicie lub też film romantyczny, który będzie odpowiedni na tą okazję.

Podsumowując, kolacja walentynkowa w domu to doskonały pomysł na wyjątkowe i romantyczne wieczory. By przygotować ją perfekcyjnie, warto zadbać o blask świec, modną zastawę, piękny stół, wspólne gotowanie, pyszny deser, nastrojowe oświetlenie oraz zwieńczenie seansem filmowym. Dzięki temu, na pewno zrobi wrażenie na Twojej ukochanej osobie.

Kontakt Sprzedaż

Skontaktuj się z nami

Białołęka

Biuro sprzedaży

Cieślewskich 53
03-017 Warszawa

 • CMS

  (22) 545 70 20

 • CMS

  10:00 - 18:00 (pn - pt)

  10:00 - 15:00 (sob)

 • CMS
CMS Wytycz trasę

Nowa Wola

Biuro sprzedaży

Ignacego Krasickiego 126
05-500 Nowa Wola

 • CMS

  (22) 545 70 20

 • CMS

  10:00 - 18:00 (pn - pt)

  10:00 - 15:00 (sob)

 • CMS
CMS Wytycz trasę

Obsługa posprzedażowa -  Biuro obsługi klienta