Grille ogrodowe – co musisz wiedzieć?

Grille ogrodowe – co musisz wiedzieć?

Grillowanie to jedna z najbardziej popularnych form spędzania czasu na świeżym powietrzu. Nic więc dziwnego, że wiele osób decyduje się na zakup grilla ogrodowego. Wybór odpowiedniego urządzenia nie jest jednak łatwy, ponieważ na rynku dostępnych jest wiele rodzajów grilli. Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje, które pomogą Ci dokonać właściwego wyboru.

 

Grill elektryczny

 

Grill elektryczny to idealne rozwiązanie dla osób, które nie mają czasu na przygotowanie węgla czy gazu. Wystarczy podłączyć go do prądu i już można rozpocząć grillowanie. Urządzenie to jest łatwe w obsłudze i nie wymaga dużego nakładu pracy. Niestety, grillowanie na nim nie daje takiego smaku i aromatu, jak w przypadku grilli węglowych czy gazowych. Ponadto, grill elektryczny nie jest zbyt wydajny, co oznacza, że potrzeba więcej czasu na upieczenie mięsa.

 

Grill węglowy

 

Grill węglowy to klasyczny rodzaj urządzenia, który daje niepowtarzalny smak i aromat potraw. Wymaga jednak więcej czasu na przygotowanie węgla i rozpalenie go. Grillowanie na węglu wymaga również umiejętności i doświadczenia. Trzeba bowiem umieć kontrolować temperaturę i unikać przypalenia mięsa. Grill węglowy to również urządzenie wymagające dużego nakładu pracy, ponieważ trzeba go czyścić i konserwować.

 

Grill gazowy

 

Grill gazowy to urządzenie, które z jednej strony daje możliwość szybkiego i wygodnego grillowania, z drugiej jednak nie daje takiego smaku i aromatu potraw, jak grill węglowy. Grill gazowy jest łatwy w obsłudze i nie wymaga dużego nakładu pracy. Wystarczy podłączyć go do butli z gazem i już można rozpocząć grillowanie. Grill gazowy daje również większą kontrolę nad temperaturą niż grill węglowy.

 

Grill betonowy

 

Grill betonowy to rodzaj urządzenia, który jest bardzo trwały i odporny na warunki atmosferyczne. Grillowanie na nim daje wyjątkowy smak i aromat potraw. Grill betonowy jest również łatwy w obsłudze i nie wymaga dużego nakładu pracy. Niestety, jego cena jest stosunkowo wysoka.

 

Kominek ogrodowy

 

Kominek ogrodowy to rodzaj urządzenia, który pozwala na grillowanie oraz na rozpalenie ogniska. Kominek ogrodowy jest łatwy w obsłudze i można na nim przyrządzać różnego rodzaju potrawy. Niestety, grillowanie na nim nie daje takiego smaku i aromatu potraw, jak grill węglowy czy gazowy. Ponadto, kominek ogrodowy nie jest zbyt wydajny, co oznacza, że potrzeba więcej czasu na upieczenie mięsa.

 

Jeśli jesteś miłośnikiem grillowania i chcesz mieć swój prywatny ogród, to warto zainteresować się ofertą domów od Novisa Development https://www.novisa.pl/inwestycje/ . Wszystkie nasze domy posiadają prywatne ogrody, w których można wspaniale spędzać czas na grillowaniu i relaksie. Wybór odpowiedniego grilla zależy od Twoich preferencji i potrzeb. Grillowanie na węglu daje niepowtarzalny smak i aromat, grill gazowy jest wygodny i łatwy w obsłudze, a grill elektryczny pozwala na szybkie i proste grillowanie. Bez względu na to, jaki rodzaj grilla wybierzesz, pamiętaj o odpowiednim jego konserwowaniu i czyszczeniu, aby cieszyć się nim przez wiele lat.

Kontakt Sprzedaż

Skontaktuj się z nami

Białołęka

Biuro sprzedaży

Cieślewskich 53
03-017 Warszawa

 • CMS

  (22) 545 70 20

 • CMS

  10:00 - 18:00 (pn - pt)

  10:00 - 15:00 (sob)

 • CMS
CMS Wytycz trasę

Nowa Wola

Biuro sprzedaży

Ignacego Krasickiego 126
05-500 Nowa Wola

 • CMS

  (22) 545 70 20

 • CMS

  10:00 - 18:00 (pn - pt)

  10:00 - 15:00 (sob)

 • CMS
CMS Wytycz trasę

Obsługa posprzedażowa -  Biuro obsługi klienta