Czyszczenie mieszkania po wykończeniu - na co zwrócić uwagę?

Czyszczenie mieszkania po wykończeniu - na co zwrócić uwagę?

Objęcie w posiadanie własnego wymarzonego domu pod Warszawą można zaliczyć do jednego z najszczęśliwszych dni w życiu rodziny. Jest jednak coś, co spędza sen z oczu przyszłych mieszkańców. Obawiają się nawału pracy, jaka ich czeka w pierwszych dniach pobytu w nowym segmencie. W sieci jest mnóstwo informacji o budynkach wymagających samodzielnych przeróbek i robót dostosowawczych. Potem zaczyna się wielkie czyszczenie. Ktoś, kto nie wykazuje szczególnych zdolności technicznych, rzeczywiście ma prawo czuć niepokój. Czy zawsze tak musi być?

Domy segmenty, okolice Warszawy. Gotowe do zamieszkania

Niekoniecznie. W ogromnym stopniu stan oddawanego do użytku domu zależy od polityki prokonsumenckiej prowadzonej przez dewelopera. W tym kontekście Novisa Development może być stawiana za wzór.

Priorytetem firmy z dwudziestoletnim doświadczeniem jest to, by klienci już na samym początku czuli się we własnych segmentach swobodnie i bezpiecznie. I właśnie to doświadczenie sprawia, iż firma znakomicie odgaduje intencje i pragnienia swoich klientów, wychodząc im naprzeciw.

Aby stworzyć przestrzeń idealną dla mieszkańców, Novisa Development jest otwarta na wszelkie sugestie dotyczące planowania wnętrz, które po zaopiniowaniu przez architekta prowadzącego daną inwestycję zostają wprowadzone w życie. Lokatorom pozostaje już tylko wprowadzić się do wykończonego lokalu.

Dom od dewelopera, czyszczenie mieszkania po wykończeniu

Podziwiając realizacje przedstawione na https://novisa.pl/inwestycje/ nietrudno nie zauważyć idealnego ładu panującego wokół nowo powstałych segmentów w Ożarowie. Nie inaczej jest we wnętrzach, jednak należy pamiętać, iż jest to wynik rzetelnych i skrupulatnych wysiłków ekip czyszczących.

Sprzątanie jest wspaniałą okazją, by przejrzeć gospodarskim okiem stan wykończenia lokalu oraz istotnych instalacji. Szczególnie warto zwrócić uwagę na:

 • Instalację elektryczną z gniazdami, łącznikami i domofonem;
 • Instalację centralnego ogrzewania z grzejnikami;
 • Instalację wodno-kanalizacyjną;
 • Instalację wentylacyjną;
 • Drzwi wejściowe;
 • Okna i parapety (zewnętrzne i wewnętrzne);
 • Stan wylewki podłogowej, posadzki, ceramiki;
 • Ściany, stan płaszczyzn i gładzi.


Dodajmy, że prace wykończeniowe nierozerwalnie wiążą się z powstawaniem uciążliwych pyłów, a montaż np. paneli wymaga ingerencji w strukturę materiałową powierzchni. W takich warunkach nietrudno jest o przypadkowe uszkodzenie jakiegoś elementu, przewodu bądź zanieczyszczenie instalacji wentylacyjnej. Aranżacje domów i następujące po nich wprowadzanie wyposażenia skutecznie zakryje ewentualne niezamierzone błędy, które w przyszłości mogą okazać się trudne do zlokalizowania

Domy Ożarów mazowiecki, nowe znaczy tańsze

Wbrew pozorom czyszczenie domu nowego, oddanego pod tzw. klucz nie powinno zająć wiele czasu. Segmenty oferowane przez Novisa Development słyną z tego, że lokatorzy mogą się do nich wprowadzać niemal od razu. Świadczą o tym pozytywne opinie klientów.

Wszystkie instalacje wewnątrz są nowe, dzięki czemu nie ma potrzeby kosztownych napraw, czego nie dałoby się uniknąć w budynku pochodzącym z rynku wtórnego.

Dodatkowo niska cena za m² mieszkania oraz brak opłat fiskalnych od czynności cywilnoprawnych związanych z zakupem mieszkania z rynku pierwotnego pozwolą przeznaczyć znaczne środki na urządzenie swojego pierwszego, własnego domu.

Zapraszamy do kontaktu, zakup domu od Novisa Development naprawdę się opłaca, Tobie i Twoim dzieciom. W końcu to także świetna inwestycja w ich przyszłość. Warto o tym pamiętać.

Kontakt Sprzedaż

Skontaktuj się z nami

Białołęka

Biuro sprzedaży

Cieślewskich 53
03-017 Warszawa

 • CMS

  (22) 545 70 20

 • CMS

  10:00 - 18:00 (pn - pt)

  10:00 - 15:00 (sob)

 • CMS
CMS Wytycz trasę

Nowa Wola

Biuro sprzedaży

Ignacego Krasickiego 126
05-500 Nowa Wola

 • CMS

  (22) 545 70 20

 • CMS

  10:00 - 18:00 (pn - pt)

  10:00 - 15:00 (sob)

 • CMS
CMS Wytycz trasę

Obsługa posprzedażowa -  Biuro obsługi klienta