Porównanie średniej ceny z metra, czasu dojazdu, infrastruktury mieszkania w miasteczku Wilanów i domu w Nowej Woli

Porównanie średniej ceny z metra, czasu dojazdu, infrastruktury mieszkania w miasteczku Wilanów i domu w Nowej Woli

Duszne i zatłoczone przestrzenie Warszawy nie sprzyjają wypoczynkowi ani tym bardziej rozwojowi dzieci. Marzeniem wielu jest poczuć swobodę i oddech natury, nie rezygnując przy tym z dobrodziejstw cywilizacji, jakie niesie ze sobą aglomeracja miejska. Stąd bierze się naturalny trend, by przenieść swoją prywatność na przedmieścia, wybierając okolicę na tyle zurbanizowaną, by cieszyć się pełnią życia bez konieczności funkcjonowania w ciasnych i zadymionych ulicach miasta.

Novisa Development, z nami poczujesz się wolny

Budowa zielonej enklawy, w pełni bezpiecznej dla mieszkańców była priorytetem firmy deweloperskiej Novisa, zajmującej się budownictwem rodzinnym już od ponad dwudziestu lat.

Nie powinna dziwić zatem zamierzona harmonia, łącząca kameralny urok przedmieścia z nowoczesnością wnętrz i brył budynków. Spadziste dachy podkreślają swojski klimat okolicy, podczas gdy urokliwe uliczki spinają osiedle w uroczą i przytulną całość. Każdy z budynków otoczony jest szalem zieleni, co przepięknie kontrastuje z bielą elewacji, przeplatanej od czasu do czasu czerwienią cegieł.

Novisa Modern w Nowej Woli położonej niedaleko stolicy, łączy w sobie angielski urok z kameralnym odizolowaniem od spraw oddalających od najbliższych. Odpoczywając na niewielkim, lecz własnym tarasie zapomnisz o otaczającym Cię wielkim świecie. Własne kompozycje roślinne jeszcze bardziej otulą przestrzeń Twoją i Twoich najbliższych.

Czyż nie tak wygląda szczęście?

Wymarzony dom w Nowej Woli, oszczędzasz inwestując

Zamiarem Novisa Development było znalezienie takiej lokalizacji, by nie pozbawiać mieszkańców osiedla dostępu do infrastruktury miejskiej, niezbędnej do funkcjonowania rodziny. Jednocześnie zdając sobie sprawę z zawirowań gospodarczych spowodowanych pandemią, firma dołożyła wszelkich starań, by cena za metr kwadratowy utrzymana była na niskim poziomie. Dla porównania średnia cena mieszkań w niedalekim Wilanowie wynosi średnio 11 000 zł/m², podczas kiedy własny domek otoczony zielenią to wydatek zaledwie 7 018 zł/m². Utrzymując się w angielskim stylu osiedla w Nowej Woli, można przytoczyć przysłowie pochodzące z dumnego Albionu, które mówi, iż grosz zaoszczędzony jest groszem zarobionym. W kontekście projektu Novisa Modern oszczędności liczone są w tysiącach. Sprawdź nasze inwestycje już dziś, są dostępne na https://novisa.pl/inwestycje/.

Nowa Wola, infrastruktura bliska mieszkańcom

Punktem orientacyjnym może być Galeria Mokotów, którą od Nowej Woli dzieli zaledwie 13 kilometrów.

Wieś położona jest w powiecie piaseczyńskim i w Piasecznie właśnie zlokalizowane są główne urzędy powiatowe, markety, przychodnie lekarskie itp.

Sprawy mniejszej wagi obsługuje urząd gminy mieszczący się w Lesznowoli. Tam też ma swoją siedzibę Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Noblistów Polskich. Placówki oświatowe zapewniają dzieciom dojazd wydzielonymi autobusami szkolnymi.

Osiedle Novisa Modern w Nowej Woli znajduje się dokładnie pomiędzy Piasecznem a Lesznowolą. W każdym przypadku do pokonania jest około trzech kilometrów. Trasa przebyta pieszo zajmie trzydzieści minut, autem około pięciu.

Nowa Wola. Miejsce, do którego chce się wracać

Od etapu projektu, po wręczenie kluczy zadowolonym Klientom, inwestycja jest pod stałą kontrolą. Dotyczy ona wszystkiego, co wiąże się z komfortem i bezpieczeństwem mieszkańców.

Sprawdzana jest jakość materiałów budowlanych i wykończeniowych, stosowane są także autorskie rozwiązania architektoniczne, które swoją skuteczność zawdzięczają dwudziestoletniemu doświadczeniu firmy.

Dzięki temu masz pewność, że Twój dom będzie oryginalny, wyjątkowy, inny i niepowtarzalny.

Jednak tak naprawdę liczy się to, że będzie tylko Twój i twoich bliskich. Czyż nie o tym marzyłeś całe życie?

Nie zwlekaj, napisz do nas i przekonaj się sam.

Kontakt Sprzedaż

Skontaktuj się z nami

Białołęka

Biuro sprzedaży

Brzeziny 6
03-256 Warszawa

 • CMS

  (22) 545 70 20

 • CMS

  10:00 - 18:00 (pn - pt)

  10:00 - 15:00 (sob)

 • CMS
CMS Wytycz trasę

Nowa Wola

Biuro sprzedaży

Ignacego Krasickiego 126
05-500 Nowa Wola

 • CMS

  (22) 545 70 20

 • CMS

  10:00 - 18:00 (pn - pt)

  10:00 - 15:00 (sob)

 • CMS
CMS Wytycz trasę

Obsługa posprzedażowa -  Biuro obsługi klienta