Czy wiesz, kto kupuje domy na przedmieściach? Sprawdź, czy jesteś wśród nich!

Czy wiesz, kto kupuje domy na przedmieściach? Sprawdź, czy jesteś wśród nich!

Duże miasta ściągają do siebie mnóstwo osób, które w komercyjnych aglomeracjach upatrują szansę na lepszą pracę i życie. I faktycznie, zarobki są tutaj zwykle lepsze, a infrastruktura kusi do spędzania czasu wolnego poza domem. Nie zmienia to jednak faktu, że trend na wyprowadzkę poza miasto jest coraz silniejszy, a jakie osobowości najczęściej decydują się na szeregowiec pod Warszawą? Sprawdźmy.

Dlaczego tak wiele osób przybywa do dużych miast, a potem decyduje się na wyprowadzkę?

Warszawa, Poznań, Kraków, czy Wrocław to tylko kilka z kluczowych i rozwijających się miejscowości w Polsce, do których każdego roku przybywa mnóstwo osób w różnym wieku, ale zwykle z podobną intencją. W dużych aglomeracjach znacznie łatwiej o pracę, to tu można też podjąć naukę na uczelni wyższej, a także w ciekawy sposób spędzić czas wolny. To jednak co kusi, szybko staje się tym, czego Ci przybywający zaczynają się obawiać. Bo, gdy praca na etacie zamienia się w nerwowe wykonywanie wielogodzinnych czynności, a dojazdy do domu zajmują godzinę, to nawet atrakcje popołudniowe przestają cieszyć.

Dla wielu tych osób, które czy to z przepracowania, czy z wygody, decydują się na wyprowadzkę z dużego miasta, czekają prestiżowe i wygodne szeregowce pod Warszawą. Warto podkreślić, że wiele z nich to domy od dewelopera na naprawdę wysokim poziomie. Bo wystarczy przytoczyć chociażby Novisa Modern, czyli nowocześnie wykończone osiedle o angielskim zacięciu, by mieć pewność, że kupuje się dom w niezłej lokalizacji i o świetnych rekomendacjach.

Novisa Modern to bowiem aż 59 domów bliźniaków Warszawa, które prezentują się świetnie, i które posiadają garaże lub miejsca postojowe, a także własne ogródki w cenie domu.

Na uwagę w tej inwestycji zasługuje fakt, że choć cała inwestycja znajduje się w Nowej Woli pod Warszawą to dojazd do samego centrum stolicy nie zajmuje więcej, jak 25 minut, a droga do znanej Galerii Mokotów to wyłącznie kilkanaście minut. Więcej o tym osiedlu można poczytać tutaj: https://www.novisa.pl/inwestycja/novisa-modern 

Dom od dewelopera na przedmieściach, dla kogo to najlepszy wariant?

Wiemy już, że okazyjnych inwestycji nie brakuje, a kto najczęściej decyduje się na zakup domu pod Warszawą? Dużą grupę stanowią tu rodziny z dziećmi, które w atrakcyjnej lokalizacji pod miastem poszukują spokoju i miejsca, w którym mogą wypoczywać na świeżym powietrzu. Własny ogród to zawsze więcej swobody i miejsce do zabaw dla dzieci, a okoliczne żłobki, przedszkole lub szkoła tylko potwierdzają słuszność podjęcia takiej decyzji.

Na zakup domów w Nowej Woli, gdzie znajduje się wspomniana inwestycja Novisa Modern decydują się także single. To przede wszystkim osoby zmęczone miejskim zgiełkiem i poszukujące swojej oazy spokoju. Dla specjalistów, którzy pracują dużo, często także w weekendy, powrót do domu usytuowanego w zielonej scenerii to po prostu wypoczynek, którego nie da się niczym zastąpić.

Do domu pod miastem przenoszą się wreszcie także te osoby, które ze względu na wykonywaną profesję mogą pracować zdalnie, z domu. Dzięki temu, że do pracy niezbędny jest im wyłącznie internet, mogą skutecznie i bez problemu wykonywać wszystkie zawierzone im obowiązki bez wychodzenia z domu. A praca z domu bliźniaka Warszawa z ogródkiem to czysta przyjemność, szczególnie latem!

Kontakt Sprzedaż

Skontaktuj się z nami

Białołęka

Biuro sprzedaży

Cieślewskich 53
03-017 Warszawa

 • CMS

  (22) 545 70 20

 • CMS

  10:00 - 18:00 (pn - pt)

  10:00 - 15:00 (sob)

 • CMS
CMS Wytycz trasę

Nowa Wola

Biuro sprzedaży

Ignacego Krasickiego 126
05-500 Nowa Wola

 • CMS

  (22) 545 70 20

 • CMS

  10:00 - 18:00 (pn - pt)

  10:00 - 15:00 (sob)

 • CMS
CMS Wytycz trasę

Obsługa posprzedażowa -  Biuro obsługi klienta