Nowa Wola i Novisa Modern - osiedle dla wymagających Warszawian

Nowa Wola i Novisa Modern - osiedle dla wymagających Warszawian

Warszawiacy uchodzą nie tylko za najbardziej pracowitych lub bardziej zapracowanych mieszkańców Polski, ale przede wszystkim za tych, którzy coraz częściej poszukują nie miejskiego chaosu, ale spokoju. Z pewnością dlatego na przedmieściach naszej stolicy powstaje tak dużo osiedli o okazałym formacie, by zaspokoić potrzeby wyprowadzających się. A jak w te trendy wkomponowuje się Novisa Modern, osiedle od największego dewelopera domów jednorodzinnych w Polsce?

Życie w Warszawie nie jest łatwe, bo codzienność usłana pośpiechem bywa wyczerpująca w dłuższej perspektywie. Wiedzą o tym rodowici Warszawiacy, ale również osoby, które przybywają tutaj za przysłowiowym chlebem. Po kilku latach intensywnej pracy przychodzi czas zmęczenia i zasłużonego wypoczynku, a wraz z nim chęć przeniesienia się w spokojniejsze dzielnice miasta lub na przedmieścia. Dlaczego warto wówczas zwrócić uwagę na nowe szeregowce pod Warszawą?

Warszawiacy wyjeżdżają za miasto - ten trend utrzyma się jeszcze wiele lat

I na ma w tym niczego dziwnego, bowiem skłaniają ich ku temu aktualne dobre warunki infrastruktury miejskiej oraz powstające osiedla, które posiadają w swojej ofercie wszystko, co jest nam niezbędne. Szybki dojazd do centrum miasta, dostępność przyrody i niższa cena to argumenty, z którymi trudno polemizować. A osiedle Novisa Modern w Nowej Woli jest tego idealnym przykładem.

Wystarczy porównać dojazd z Bemowa Chrzanów i Nowej Woli lub domów Ursynów do centrum lub Galerii Mokotów, by mieć pewność, że żyjąc na przedmieściach również można szybko i skutecznie przemieszczać się po mieście. A  wszystko za znacznie niższą kwotę za metr kwadratowy nieruchomości. Bo dla przykładu, na Bemowie zapłacimy bagatela 11500 za m/kw, a w Nowej Woli 7000 za m/kw. Różnica robi wrażenie.

Novisa Modern, jako przykład nowoczesnych domów na sprzedaż Nowa Wola

Osiedle zostało przygotowane przez największego dewelopera domów jednorodzinnych w Warszawie, a to sprawia, że doświadczenie przeplata się tutaj z nowoczesnością i angielską klasyką. Ściany budynków wykończono tu białą oraz czerwoną cegłą, a wnętrza domów przygotowano tak, by na dole znajdowała się przyjemna i komfortowa strefa dzienna, a na piętrze prywatne pokoje i łazienka. 

Na każdego właściciela domu od dewelopera Novisa Modern czeka ponadto przyjemny w odbiorze ogródek o powierzchni 30 lub 230 metrów/kw, a także garaż lub miejsce parkingowe. 

Domy na sprzedaż Nowa Wola to jednak i co ważne świetna lokalizacja, a także obecność żłobka, przedszkola, czy szkoły, a także innych miejsc do spędzania wspólnego czasu z rodziną. Nie brakuje tu ponadto sieci dyskontów spożywczych, jak Biedronka, Lewiatan, czy Żabka. Sama okolica zasługuje też na spore wyróżnienie i uznanie.

Czy dom bliźniak Warszawa prezentuje się równie atrakcyjnie? Z pewnością na mapie samej stolicy znajdziemy podobne świetnie przygotowane osiedla jednak warto nastawić się na zdecydowanie wyższą cenę. Prawdopodobnie będzie ona sięgała tych widełek, które znajdziemy czy to w przypadku Bemowa, czy Wilanowa. A zatem warto przynajmniej część czasu poświęconego na poszukiwania idealnego domu poświęcić na przyjrzenie się ofercie Novisa Modern: https://novisa.pl/inwestycja/novisa-modern 

Kontakt Sprzedaż

Skontaktuj się z nami

Białołęka

Biuro sprzedaży

Cieślewskich 53
03-017 Warszawa

 • CMS

  (22) 545 70 20

 • CMS

  10:00 - 18:00 (pn - pt)

  10:00 - 15:00 (sob)

 • CMS
CMS Wytycz trasę

Nowa Wola

Biuro sprzedaży

Ignacego Krasickiego 126
05-500 Nowa Wola

 • CMS

  (22) 545 70 20

 • CMS

  10:00 - 18:00 (pn - pt)

  10:00 - 15:00 (sob)

 • CMS
CMS Wytycz trasę

Obsługa posprzedażowa -  Biuro obsługi klienta