Jakie świąteczne filmy obejrzeć z rodziną?

Jakie świąteczne filmy obejrzeć z rodziną?

W święta Bożego Narodzenia najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić ze swoją rodziną, jest wspólne oglądanie filmu. Każdy z nas ma swoje ulubione świąteczne filmy, ale możemy także odkryć nowe, które spodobają się całej rodzinie. Oto kilka propozycji, które warto obejrzeć z rodziną.

 

Pierwszym z nich jest kultowy już film „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków”. Film, który ma już ponad 70 lat, nadal pozostaje jednym z najbardziej popularnych świątecznych filmów. Ten klasyczny musical jest pełen magii i szczęścia.

 

Kolejnym filmem, który należy obejrzeć, jest „Kronika świąteczna”. Jedna z nowszych produkcji świątecznych dla całej rodziny -  film pełen akcji i humoru. Akcja rozpoczyna się w amerykańskim mieście Lowell, rodzeństwo przypadkiem psuje sanie Świętego Mikołaja. Kiedy zdają sobie sprawę z tego co zrobili, starają się dokonać wszelkich starań żeby uratować Święta. To piękna opowieść o przyjaźni i odkrywaniu własnej wartości.

 

Kolejną propozycją jest „Dziewczynka z zapałkami”. Scenariusz do filmu powstał na podstawie bajki Hansa Christiana Andersena. Przepiękna, wzruszająca opowieść o  biednej dziewczynce, która w trakcie nocy świątecznej próbuj się ogrzać ciepłem sprzedawanych zapałek. Pojawiają jej się symbole, które symbolizują jej ukryte marzenia i pragnienia. Zawarte wartości w filmie są bardzo uniwersalne, ponadczasowe i budują wrażliwość u starszych i młodych.

 

„Love Actually” to kolejny dobry wybór. To komedia romantyczna, która skupia się na kilku różnych parach i ich historiach miłosnych. Jest to ciepła i pouczająca opowieść o tym, jak miłość może przetrwać próbę czasu.

 

Ostatnim filmem, który warto obejrzeć z rodziną, jest „W krzywym zwierciadle: witaj Święty Mikołaj”. To zabawny film o katastroficznych przygotowaniach do świąt, który z pewnością rozbawi całą rodzinę.

 

Wszystkie te filmy doskonale nadają się do obejrzenia z rodziną podczas świąt Bożego Narodzenia. Każdy z nich ma swój własny charakter i historię, która z pewnością spodoba się całej rodzinie. Teraz jest najlepszy czas, aby wspólnie oglądać ulubione świąteczne filmy. A dzięki przestronnemu układowi salonów w domach Novisa, jest miejsce zarówno na duży telewizor, jak i projektor dla domowego kina. Zobacz co mamy w ofercie https://www.novisa.pl/inwestycje/ 

Kontakt Sprzedaż

Skontaktuj się z nami

Białołęka

Biuro sprzedaży

Cieślewskich 53
03-017 Warszawa

 • CMS

  (22) 545 70 20

 • CMS

  10:00 - 18:00 (pn - pt)

  10:00 - 15:00 (sob)

 • CMS
CMS Wytycz trasę

Nowa Wola

Biuro sprzedaży

Ignacego Krasickiego 126
05-500 Nowa Wola

 • CMS

  (22) 545 70 20

 • CMS

  10:00 - 18:00 (pn - pt)

  10:00 - 15:00 (sob)

 • CMS
CMS Wytycz trasę

Obsługa posprzedażowa -  Biuro obsługi klienta