Altana ogrodowa – porady i inspiracje

Altana ogrodowa – porady i inspiracje

Altana ogrodowa to idealne rozwiązanie dla miłośników relaksu na świeżym powietrzu. To miejsce, w którym można spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi, ciesząc się pięknem otaczającej nas przyrody. Altana ogrodowa to także idealne miejsce na letnie przyjęcia, grillowanie oraz romantyczne kolacje w ogrodzie. Dlatego warto zainwestować w altanę ogrodową, która pozwoli nam na maksymalne wykorzystanie przestrzeni w naszym ogrodzie.

 

Jak wybrać altanę do ogrodu?

 

Przy wyborze altany ogrodowej należy przede wszystkim zwrócić uwagę na styl, którym kierujemy się w aranżacji ogrodu. Dobrym rozwiązaniem są altany, które są zgodne z architekturą budynku oraz ogrodu. Warto także zwrócić uwagę na wielkość altany, która powinna być dostosowana do ilości osób, które będą w niej przebywać. Istotnym czynnikiem jest również materiał, z którego wykonana jest altana.

 

Altana a pawilon

 

Wśród altan ogrodowych najczęściej spotykanym rozwiązaniem są pawilony ogrodowe. Są one bardzo popularne, ponieważ można je dowolnie konfigurować oraz dopasować do potrzeb i gustu właściciela. Pawilony ogrodowe są również bardzo uniwersalne – można je wykorzystać zarówno do wypoczynku, jak i jako miejsce do grillowania.

 

Altany drewniane

 

Altany drewniane to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie naturalność i przytulność. Drewniane altany są bardzo estetyczne oraz łatwe do utrzymania w czystości. Dodatkowo, drewno jest materiałem, który świetnie wpisuje się w krajobraz oraz zapewnia ciepło i przytulność.

 

Altany z bali

 

Altany z bali to doskonały wybór dla osób, które cenią sobie trwałość oraz solidność konstrukcji. Bali, z których wykonane są altany, to drewno o wysokiej jakości, które charakteryzuje się dużą wytrzymałością na warunki atmosferyczne. Altany z bali są także bardzo estetyczne i wpisują się w naturalne otoczenie.

 

Altany metalowe

 

Altany metalowe to doskonały wybór dla osób, które cenią sobie nowoczesny styl. Metalowe altany są bardzo solidne oraz łatwe do utrzymania w czystości. Dodatkowo, są odporne na działanie czynników atmosferycznych oraz bardzo trwałe.

 

Altany ogrodowe murowane

 

Altany ogrodowe murowane to rozwiązanie dla osób, które chcą mieć trwałe i solidne miejsce do wypoczynku w ogrodzie. Altany murowane charakteryzują się dużą wytrzymałością oraz solidnością.

 

Niskobudżetowa altana ogrodowa

 

Jeśli zależy nam na tym, aby altana była niskobudżetowa, warto rozważyć altany wykonane z tanich materiałów, takich jak palety czy bambus. W ten sposób można stworzyć funkcjonalną altanę, która będzie służyła nam przez wiele lat.

 

Altany ogrodowe – wyposażenie

 

Warto zwrócić uwagę na wyposażenie altany ogrodowej, które wpłynie na komfort jej użytkowania. Ważnym elementem są meble ogrodowe, takie jak ławki, krzesła czy stół. Dobrze jest także wyposażyć altanę w grill lub palenisko, które pozwolą nam na przygotowanie smacznych potraw na świeżym powietrzu. Innym istotnym elementem jest oświetlenie – lampki ogrodowe czy świeczki to doskonałe rozwiązanie, które nada naszej altanie przytulny i romantyczny klimat.

  

Warto podkreślić, że każdy dom od Novisa Development ma swój prywatny ogród, który można zaaranżować według własnych upodobań. Altana ogrodowa to idealne uzupełnienie takiego ogrodu, które pozwoli nam na maksymalne wykorzystanie przestrzeni oraz spędzenie czasu na świeżym powietrzu w gronie rodziny i przyjaciół. Wybór altany powinien być dokładnie przemyślany, tak aby idealnie wpisywała się w aranżację ogrodu oraz służyła nam przez wiele lat. Zobacz ofertę naszych domów https://www.novisa.pl/inwestycje/ 

Kontakt Sprzedaż

Skontaktuj się z nami

Białołęka

Biuro sprzedaży

Cieślewskich 53
03-017 Warszawa

 • CMS

  (22) 545 70 20

 • CMS

  10:00 - 18:00 (pn - pt)

  10:00 - 15:00 (sob)

 • CMS
CMS Wytycz trasę

Nowa Wola

Biuro sprzedaży

Ignacego Krasickiego 126
05-500 Nowa Wola

 • CMS

  (22) 545 70 20

 • CMS

  10:00 - 18:00 (pn - pt)

  10:00 - 15:00 (sob)

 • CMS
CMS Wytycz trasę

Obsługa posprzedażowa -  Biuro obsługi klienta